Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

to chociaz dobrze ze duzo i dobrze ze zdrowo!!to dostarczasz sobie duzo witaminek:) to ja nie wiem....dziwne zeby chyba tak calkiem nie tyc nawet jesli sie je zdrowo...bo we wszystkich zrodlach jakie czytam o ciazy to jest ze naturalnie kobieta tyje, pomalutku i potroszeczku nawet ale jednak tyje.a brzuszek Ci rosnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kfffiatuszku też na Twoim miejscu bym zmieniła lekarza po co masz się denerwować. Teraz w ciąży każda nasza wizyta powinna być przyjemnością i chociaż po części "spotkaniem" z maluszkiem nie pozwól by jakiś konował zabierał Ci ta przyjemność. Głowa do góry będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś ostatnio czytałam że prawidłowy przyrost wagi wygląda tak: 1 trymestr 1-2kg 2 trymestr 6kg 3 trymestr 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak na razie mam cały czas tylko 1 kg do przodu i jest wszystko w porządku może u Ciebie tez tak jest po prostu może tak organizm reaguje na ciążę. Nie mniej jednak warto to sprawdzić u jakiegoś dobrego specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwirko, nadal sypiam na brzuszku :( jest twardszy, ale na pewno nie wypukły stakato29 , no to ja mam na minusie w 15tc Puki co nie będę się dobijać myślami ! poczekam do wizyty u nowego lekarza albo wcześniej przejdę się prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja też spędziłam super weekend, byliśmy nad morzem i wszystko super gdyby nie te korki, mówię wam tak się człowiek musi wymęczyć, żeby mógł odpocząć. Co do wagi to ja na początku ciąży schudłam jakieś 4 kg, a to wszystko przez nadczynność tarczycy, ale na szczęście już zaczęłam przybierać 1 kg+, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kfffiatuszku a powiedz jeszcze czy robiłaś badania TSH może masz nadczynność tarczycy moja szwagierka właśnie przez jawną nadczynność tarczycy chudła w ciąży dostała odpowiednie leki i po dwóch tygodniach problem zniknął pod koniec ciąży miała 14kg na+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek ja na Twoim miejscu poszlabym czym predzej prywatnie nawet jeszcze w tym tygodniu.to nie ma co sie zle nastawiac tylko trzeba wiedziec szybko co i jak.wlasnie to moze tez byc tarczyca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka86 dobrze wymysliłaś niech zrobi go mamuska która wie co ma w brzuszku, ja też bardzoo chcę dziewczynkę a według tego kal. wychodzi chłopiec. ż ciekawości go wrzuciłam żeby sprawdzić jak to jest u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam na podstawie mojej poprzedniej ciąży i nie sprawdziło się:) Było podane że duże prawdopodobieństwo że chłopak a mam córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestesmy w takiej samej sytuacji:) no ja powinnam wiedziec kogo mam w brzuszku 22 lipca wiec sie okaze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to wlasnie taki kalendarzyk ze niby wiecej na chlopca ale nie wyklucza dziewczyki i odwrotnie wiec tak naprawde wszystko sie moze zdarzyc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stakato29 a to zalezy chyba tez jak wiek sie liczy.bo ja niby w lipcu mam urodziny wiec w marcu mialam 23 i kawalek ale ja to licze jako 24 wiec wychodza tez dwie rozne opcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąża pierwsza wyszło że dziewczynka i zgadza się :) Teraz też dziewczynka wychodzi no zobaczymy może 14 się w końcu dowiem i wtedy porównam bo żadnych ale to żadnych przeczuć nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stakato29 to mi rocznikowo to chlopczyk....a to sie dowiesz moze kogo masz w brzuszku w moje urodziny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stakato29 no wiesz według tego kal. co wkleiłaś pierwszego mam syna i się sprawdziło, a teraz wychodzi córa jak się sprawdzi (18-07 usg) to Ci flachę postawię :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja np nie wiem kiedy doszło do zapłodnienia :) bo mogły to byc ostatnie dni marca, albo koło 1-2 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka sprawdź w chińskim tam nie musisz wiedzieć kiedy była owulacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka sa i takie sprytne kalendarzyki w necie ze i dzien zaplodnienia Ci wylicza!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to w tej tak jak i w poprzedniej ktora podalas tak samo mi wyszodzi.zalezy jak lata policze czy rocznikowo czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłodniałam przy tych spekulacjach, właśnie piekę sobie bułkę czosnkową z lidla, pychaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×