Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

ha! powiedzie tym wszystkim mezczyznom niezadowolonym ze o plci i tak decyduje facet (nieswiadomie oczywiscie, ale facet :-P ) my kobitki mamy komorki jajowe z materialem genetycznym X a meskie plemniki maja material X i Y i od tego zalezy jaka plec bedzie, czyli jesli plemnik X dopadnie kom jajowa to bedzie XX - dziewczynka :-) a jak XY - chlopak :-) jesli ktorys z panow sprawia Wam przykrosc to trzeba poinformowac ze kobieta o plci nie decyduje :-P gagatka, no tak madrosc ludowa podaje, ale lekarze tego nie potwierdzaja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja zaluje ale powywalalam chyb awszytskie badania z ciaz dziewczynek :( szukalam i nie moglam znalezc w tej ciazy pierwsze tetno niziutkie 118 u/min a teraz blisko 180! wiec pewnie znow dziewczyna o ile to sie sprawdzi haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa jesli chodzi o imie,,,dalej ja optuje za Mikolajem a maz dalej sie nie zgadza hahah:P dziewczynka w dalszym ciazgu na 95% Zuzanna ..Podswiadomie czuje ze musi pasowac imie do Emilii i Gabrieli ) czyli -duzo zdrobnien i miekkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, przepraszam za dwa razy ten sam post. A jeszcze odnośnie ruchów- chyba zaczynam coś wyczuwać jak leże na plecach... to takie jakby smalenie gdzieś w środku. To to?? I jeszcze mam pytanie do dziewczyn, które mają dziecko- wiem ze to wcześnie ale jak wygląda dieta mamy karmiącej? Smażonego nie można, mięcho gotowane a poza tym?? i pytanie kulinarne :)- czy któraś próbowała gołąbków bez zawijania "pomysł na", albo Knorra? Jeśli tak to czy dobre???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudy Kot- gartulacje!!! Ależ wczoraj był dzień. Tyle nas dowiedziało się co w brzuszku siedzi :) I w większości przypuszczenia się sprawdziły :) Czyli z tym tętnek jednak się sprawdziło. Jeżeli jednak do 155 czy do 160 to chłopak to ja mam chłopaka przy tętnie 158, 152 :) Rudy Kot chciałam synka wpisać do tabelki ale Ciebie chyba nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga kochana :) Ja uważałam na wzdymające produkty ale bez przesady. obserwowałam dzicko. jak cos sie działo-odstawiałam, ale generalnie -jadłam wszystko tylko z gabrysia chwilke mialam diete bezmleczna, bo miala przez pierwsze 3-4 m-ce skaze bialkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam tętno 172, 169 z tego co pamiętam. Ale mi się wszystko sprawdziło test z tętna i dwa testy z kalendarzem co dziewczyny wklejały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga, ja jadlam lekko i raczej gotowane, potem coraz wiecej roznorodnych produktow wprowadzalam :-) moj synus nie mial nic przeciwko czoskowi nawet ;-) tez obserowalam uwaznie, jedynie czego w ogole nie jadlam to cytrusy i orzechy w pierwszych tygodniach nie mozna przesadzac z nabialem , mlekiem krowim bo mozna uczulic maluszka, mozna zwykle maslo na maslo roslinne zamienic np cos apetytu ostatnio nie mam.... dzis na obiadek mlode ziemniaczki z koperkiem, kalafior i maslanka a na deser bób ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, płeć to drugorzędna sprawa- ważne, że zdrowe! Mój ojciec chciał syna, wyszły mu trzy dziurawce i mówi, że jak tylko każdą zobaczył- żadnej nie zamieniłby na chłopca!! Także będzie dobrze!! Oj, dziękuje PAGi :* nie ma mnie w tabelce, bo bałam się zapeszać- już straciłam jedną ciążę i obiecałam sobie, że dopiero w 5 miesiącu zacznę się naprawdę cieszyć :) więc teraz podaję dane jeśli można- Rudy Kot, lat 24, 1 Aniołek, teraz czuliśmy, że syn i się sprawdziło ( a tętno miałam między 158 a 170 ;) ). Data porodu: z OM- 6.12, z USG 4.12 :) Dziś na obiad robię makaron z białym serem i cukrem, polany rozpuszczonym tłuszczykiem :) Szybko, pożywnie i smacznie :) A zjadłabym pierogi, tylko same się nie zrobią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos litery zjadam ostanio, chyba stad ten brak apetytu ;-) Zosia, to by sie sprawdzalo z tym tętnem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pagi, ale ja miałam USG w 8 tyf, potem w 12/13, i teraz dopiero będzie połówkowego, dlatego wczesniej nic nie bede wiedziała :) Jesli chodzi o tętno, to najpierw mój Bąbelek miał 160, a potem 140 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudy Kot Dopisuję :D Swoją drogą to masz wszystkie terminy (i z OM i z USG) identyczne jak ja :) http://cmf-team.info/grudniowki2010.html NICK/WIEK ...TERM POR Z OM...DATA PORODU...DZIECI...PŁEĆ ...(PRZECZUCIE?) 1. MYSZKA123456/27......1.12.......?...... w drodze.......?.......(dziewczynka?) 2. Zosia80/30......2-4.12.....?....wkrótce.....DZIEWCZYNKA.... .(dziewczynka?) 3. gosienka986/23.........04.12......?........wkrótce.... ....?.....(dziewczynka?) 4. beija flor/33..........04.12..........?........w drodze....CHŁOPAK 5. DZIEWCZYNA_Z_NADZ/33.........5.12....?....wkrótce....? .... 6. STAKATO29/29........... 5.12.......?........1 córka(3)......?...... 7. BOTHA/23..................6.12...... ?..........córka(3)......?.....(chłopak?) 8. PAGi/30.........06.12.......?.......w drodze.....CHŁOPAK.....(chłopak?) 9. herbata czerwona/26....6.12......?..........w drodze.....?....(chłopak?) 10. madllene /33..........06.12..........?.........syn(16)....?....(chło pak?) 11. mama na obcasach/30......6.12......?.......córka (2).....? 12. Rudy Kot/24.........6.12......?.......1 Aniołek.... ..CHŁOPAK.......(chłopak?) 13. LAPORUSHI24/27..........7.12......?..........wkrótce ......? 14. IZYDO/34..DOPINGUJĄCO-STARAJĄCA SIĘ 2synóW(8i5) 15. Kinga30/28..............07.12.......?.......wkrótce.. ......? 16. AAkotl/25.........08.12.....?............w drodze ...? 17. ksf / 23 ...........9.12..........?..........w drodze.......?.....(chłopak?) 18. AGNIESZKAW/23.........10.12........?...........wkrótce....? .....(chłopak?) 19. ANULA1000/25.........10.12........?.........1 synek(5)...?...(dziewczynka?) 20. PADLINKA/29............10.12......?...........2córki( 3i6)......?......(chłopak?) 21. MAMALOVESME/26........10.12....?.....1córka(1,5)..... ....? 22. agus878/23...........10.12......?...........wkrótce.....? 23. SELENEA/30..............10.12......?........w drodze.....? 24. lidka87/23.............11.12.......?.....wkrótce....?.....( dziewczynka?) 25. NIANIA30/30...........12.12.....?............1 synek(5).....? 26. Apetyczna Dynia/28.......12.12.......?......w drodze.....? 27. Lady Kate/ 32............12.12........?.......... w drodze.....DZIEWCZYNKA 28. Agi79/31.................12.12.......?......2synów(10 i 6).........(chłopiec?) 29. asiulek_82.........12.12........?........w drodze......?.....(chłopiec?) 30. Relissys/32...............13.12......? ......wkrótce.......?....... 31. LIJONKA/22...............13.12...........?.........1 córka.....? 32. Wiewióra80/30...........13.01..........syn(8).....? 33. goska2010/20 -DOPINGUJĄCA- Z CZASEM STARAJĄCA SIĘ- 34. DZOANA/28.............14.12.........?.......wkrótce.. ...? 35. szczotula/32........14.12........syn(13)......?......< br /> ( chłopczyk?) 36. explosive/32............14.12.........?.......w drodze....?.....(dziewczynka?) 37. Kamyskaa/23............15.12........?........wkrótce. ....? 38. MAMMMA80/30...........15.12.......?.......1 córka(2)......? 39. WOLSKA/29................15.12......?.......1 Aniołek......?.....(chłopiec?) 40. Aneczka1981/29...........15.12.........?........w drodze....? 41. asiulekz.........16.12.........?.......w drodze.......? 42. elwirka86/24......16.12.........?......w drodze.....?.......(dziewczynka?) 43. ewa0505/26......16.12......?.....1 aniołek.......?.....(chłopczyk?) 44. Marzena79/31.....16.12.......?......2 córki (8 i 5)......?..... (chłopak?) 45. łe rety/25..........17.12.....?..........wkrótce.....? 46.*dzidzia*/29...17.12......?...syn(2)........Córcia 47. Excella..............18.12.......?..........w drodze......? 48. ewika26/26......18.12.........?........syn(3).....? 49. aness2/36.....18.12...........?.....2 synów(15 i11)....?....(dziewczynka?) 50. Sylwunia_89/21..........18.12.........?.............w drodze.....? 51. madi6613/29.......19.12.......?.........w drodze......?.......(chłopak?) 52. Madziaaaa2010/20......... 19.12 .......?.......w drodze....? 53. asiulka 1981/28............19.12.......?........2 aniołki.....?....(dziewczynka?) 54. moniczka1198/31......19.12.......??....... w drodze....?.....(2xchłopak?) 55. kfffiatuszek/23........19.12........?.........w drodze.......? 56. paulasz2206/24........19.12..................w drodze.......?...... (chłopak?) 57. ASIENKA24/24....19.12.....?....syn Aniołek.....CHŁOPAK.....(dziewczynka?) 58. ABINIA/36..........20.12........?.......2 maluchy w drodze.....? 59. Malin_xxx/33.........20.12.......?........syn(3).....?...... (dziewczynka?) 60. kaczorekmc/27............22.12..........w drodze...............? 61. tośka24/27........24.12......? ............1synek(2i3m)....? 62. Agneste/39.........24.12.......?..........1córka ,1syn....?....(dziewczynka?) 63. Natalka1234/22..........24.12....?......w drodze.....? 64. aaannkkaaa/23.......24.12..........?........w drodze.....? 65. dorota_p84/26........25.12.........?........w drodze.......?......(chłopak?) 66. kasiula kula/31.........25.12..........?........w drodze........? 67. SZCZĘŚLIWA88/22.........26.12........?............w drodze.........? 68. Kasia/20......27.12..........?......w drodze.....? 69. porcupine/31............28.12......?......syn(4).....? ....(dziewczynka?) 70. gagatka85 /25........29.12........?.........w drodze.....?.....(chłopak?) 71. mamadam09/3829.12?.....syn (1,6m)......? 72. tylo /34..........30.12.........?.........córka (5).....?.....(chłopak?) 73. Daga251183/27.........30.12........?......w drodze......? 74. lolka-lotta/28.........31.12........?........w drodze......?.....(dziewczynka?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudy Kot gratulacje!!!:) ojej coraz wiecej Was juz zna plec!:) Malin masz racja!tez mam taka encyklopedie i pisze tak zartobliwie ze pretensje tylko do faceta!:P Padlinka ja to bede Ci zazdroscic 3 dziewczynki!!!:) super!tyle kobitek:) Ja robilam te golabki bez zawijania!w smaku dobre!:)ale mi cos nie wychodzily bo mi sie porozwalaly z 3 i sie naklelam!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka1234 chyba że tak :) To jeszcze chwilka i może wszystko będzie jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przewertowałam kartę ciąży z Dominika i najpierw dwa razy było 167 a potem 130/140 - więc by sie zgadzało. Teraz jest 162/164 a teoretycznie ma być dziewczynka więc też pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zgłupiałam z tym tętnem... ;) Czyli jak to ma być wreszcie? Do 150 to kto ma być a powyżej 150 kto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzięki Elwirka za odpowiedz. Przymierzam się na sobotę do tych gołąbków. A dziś chyba zrobię naleśniki z serem i zupka kalafiorowa z wczoraj. Pozdrawiam dziewczynki ;) jutro się odezwę jak będę wiedziała płeć. Skorygujecie mnie w tabeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, PAGi, mało tego- połówkowe też miałam mieć tego samego dnia co Ty, ale przesunęłam, bo mąż nie dostałby urlopu :/ A dla tych co mają lub będą mieć córy- u nas zwykło się mawiać tym co uznają tylko chłopców, że jak są takie mądrale, to niech spróbują zrobić dziurę w dziurze ;) to podobno nie takie łatwe. U nas by się sprawdzało- od 4 lat (!!!) wśród znajomych i rodziny nie urodziła się ANI JEDNA DZIEWCZYNKA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, PAGi, mało tego- połówkowe też miałam mieć tego samego dnia co Ty, ale przesunęłam, bo mąż nie dostałby urlopu :/ A dla tych co mają lub będą mieć córy- u nas zwykło się mawiać tym co uznają tylko chłopców, że jak są takie mądrale, to niech spróbują zrobić dziurę w dziurze ;) to podobno nie takie łatwe. U nas by się sprawdzało- od 4 lat (!!!) wśród znajomych i rodziny nie urodziła się ANI JEDNA DZIEWCZYNKA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwirka hah z tymi 3ma laskami to się okaże :P za miesiac na USG :D jesli chodzi o golabki bez zawijania to dla mnie moga nie istniec haha uwielbiam golbki ze wzgledu na kapuste z sosem pomidorowym haha mieso dla mnie to sprawa drugorzednia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka ja też w gołąbkach najbardziej lubię kapustę. W ogóle dla mnie gołąbki mogłyby się składać z samej kapusty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ta która wie o tym przesądzie z testem musi jasno i klarownie napisać: tętno do 150 to... Tętno powyżej 150 to... ;) Rudy Kot, niesamowite... :D Nawet połówkowe w tym samym dnium :) I płeć taka sama i poznana w tym samym dniu :) Ciekawe jak będzie dalej z terminami. Może urodzimy w tym samym dniu ;) Mój mąż wyjdzie sobie wcześniej z pracy żeby właśnie na połówkowym mi towarzyszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być o przesądzie z tętnem a nie testem ;) A ja też gołąbków nie wyobrażam sobie bez kapusty. Dużo kapusty. Mój tata robi suuuper gołąbki: samo mięsko, kapucha i sosik pomidorowy. Mniam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAGi, do 160 chlopak, powyzej dziewczyna....ale wiesz to tak z ;-) przymruzeniem oka, chyba intuicja mocniejsza niz to tetno ;-) ja w I ciazy tez tak bardzo chcialam miec chlopaka, ze az sie balam, ze bedzie dziewczyna i ze bedzie jej przykro ze nie nan nia czekalismy ;-) no i mam chlopaka :-) ale to prawda plec to plec ale NAJwazniejsze by dziecko bylo zdrowe :-) sama do konca nie wiem czy chcialabym chlopaka drugiego czy dziewczyne.... wiem jedno, bez wzgledu na plec juz kocham to Malenstwo !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin to mnie troche pocieszylas ze swoja pierwsza ciaza ze tak bardzo chcialas i masz chlopca:)to moze i ja jak tak bardzo chce dziewczynke to ja bede miec!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. jak sie czujecie? ja nadal mam nisko kosmowke ulozona :(( a juz powinna isc do gory:(((( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×