Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Sol

Trzeba być desperatem/tką by uprawiać sex przez GG

Polecane posty

A ci którzy uprawiają "wirtualny sex" (nie rozumiem trego pojęcia) :o To desperaci, frustraci i przegrańcy ;) Dziękuję za uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam skromnego i wyraziłam swoją opinię ;) wolno mi.... dla mnie jest to coś nie naturalnego, nie zrozumiałego i dziwnego. Trąci jakąs desperacją...naprawdę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huehue :D
Takie wnioski wysuwasz ze swoich całodobowych obeserwacji na kafe :D? Moze chłop woli laskę z internetu zamiast Ciebie? :D Pa przegrańcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huehue :D---> nie obserwacji, to nie jest żadna obserwacja !!!!! dla mnie to poprostu pogranicze jakiś dewiacji.... I bez obrazy, tak to odbieram, może tego nie rozumię, ale osobiście nie wyobrażam sobie "uprawiac sex z monitorem" !!! a uwierz mi, fantazję mam duuuużą i polotu mi nie brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ..... koniec rozmowy na ten temat, jeżeli kogoś obraziłam...przepraszam. Napisałąm co myślę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak przeceniasz swoją fantazje i polot skoro miliony ludzi umie sobie to wyobrazić i znajduje w tym satysfakcję, a ty NIE co do desperacji, to pewnie poniekąd racja, ale przynajmniej nie ma obawy chorób wener i ciązy trzeba dostrzegac wiecej pozytywów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogame -----> i milony tez w świecie są desperatami. Podtrzymuję swoje zdanie.... Aczkolwiek , przepraszam jeżeli kogoś osobiście uraziłam. I to jest juz wszystko w tym temacie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huehue :D
mnie nie uraziłaś. nie mam doswiadczenia na tej płaszczyźnie. po prostu nie mieszaj się w sprawy innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
ciekawe co by Skromny powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×