Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ania5578

Prosze o pomoc!

Polecane posty

Gość Ania5578

Zauważyłam dzisiaj u mojej 2 letniej córeczki czarna kropke na policzku w jamie ustnej!Do tego dodam ze czesto wklada rece do buzi i ti wlasnie sklonilo mnie do skontrolowania czy nie wychodza kolejne zabki.mial ktos z was podobny przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania5578
Bardzo proszę o rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania5578
dziękuje ze napisałaś!dotykalam tego i nie bylo tam zadnego zdrubienia,mysllam ze moze sie ugryzla,popisane tez nie moze byc bo dzisiaj nie bawila sie flamastrami!mam tysiąc mysli na minute...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrMengele
Przyswiec mocnym swiatlem , ta kropka pewnie nie jest czarna tylko purpurowa jak zylaki na nogach, taki krwiaczek od zadrapania albo pchania czegos do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie takie plamki (jeśli to nie jest nic co córka akurat sobie zrobiła) to są czerniaki. Bardzo często trafiają się w jamie ustnej, jednak bardzo rzadko w ogóle zdarzają się u dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania5578
A moze czerwona,ale na pewno w kształcie piepszyka a wiadomo w jamie ustnej nie ma piepszyków!i po uderzeniu takie coś,okrągłe małe!!BOJE SIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaOslo3
czemu panikujesz?co podejrzewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaOslo3
jest tam ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania5578
Mam nadzieje ze nic groznego to nie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania5578
jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaOslo3
to czemu tak cie to martwi? a moze to plesniawki?nie wiem za bardzo jak wyglądają ale to takie bakterie od wpychania wszystkiego do buzki..smaruje sie to chyba gencjaną o ile pamietam,to nic powaznego!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaOslo3
ale nie stosuj sie do tego co powiedzialam bo to nie jestem przekonana!!!!siostry dziecko to mialo ale jakies 7lat temu wiec nie recze...zadzwon na pogotowie i sie zapytaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania5578
Plesniawki to napewno nie sa,to jest tylko jedna plamka!Na pogotowie nie bede dzwonic,nic mi nie poradza przez tel.musze poczekac do pon i udac sie do pediatry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła-obecna mama
No właśnie Aniu tak Ci miałam zamiar doradzić. Nie panikuj, wiem wiem, nerwy są ale spokojnie - do poniedziałku na pewno nic się nie stanie. Pleśniawki rzecz jasna wykluczone (mocno czerwone plamy z białymi obwódkami w każdym przypadku), strupki po zadrapaniu też raczej bardziej czerwone niż czarne, a może Jej coś się przylepiło?? No nie wiem, w każdym razie, podskocz w poniedziałek do pediatry, a przez weekend postaraj się nie myśleć o problemie. Daj znać jak po wizycie KONIECZNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania5578
dzięki za rade i słowa otochy!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Witam. Moze zaglądasz czasem tutaj? Minęło kilka lat od twojego postu. Jednak może napiszesz co to było na tym policzku? Moje dziecko również ma cos podobnego o czym pisałaś. Tez się martwię. Z góry dziękuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama maluszka

Ja właśnie dziś zauważyłam coś takiego u mojego maluszka. Czy wiadomo  co to może być 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzia

Miałam coś takiego jak byłam dzieckiem.
Czarna kropeczka potem więcej kropeczek, wewnątrz jamy ustnej, na dziąsłach również.
Dentystka wiedziała co to, teraz nie pamiętam, ale przepisała maść i wszystko znikło.
Z tego co pamiętam nic specjalnie poważnego, ale nie warto zwlekać z leczeniem.
Normalne u dzieci często wkładających ręce do ust, czyli na przykład jak ja obgryzających paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja właśnie dziś zauważyłam coś takiego u mojego maluszka. Czy wiadomo  co to może być 😞

Czy już wiadomo co to jest? Zauważyłam podobną przypadłość u mojego dziecka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2020 o 21:26, nursepoland napisał:

Czy już wiadomo co to jest? Zauważyłam podobną przypadłość u mojego dziecka 

Dziewczyny co to bylo u Waszych dzieci? Ja tez zauwazylam, ze moje dziecko ma takie coś od pewnego czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×