Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qurving

Czy robicie jakieś potrawy ze spermy, ewentualnie ze śluzu?zapraszam do klubu

Polecane posty

No rozumiem...a ja mówie jeszcze zupelnie o czymś innym....ale nie moge powiedziec o czym:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że łyżew to ja nawet nie umiem zalozyc...nie mówiąc o jexdzie już nawet...chyba, że lubisz sie posmiac to moge zrobic z siebie fajtlape:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoge ci malenki zalozyc i bede cie za raczke trzymac, jak jebniesz o tafle to ja z toba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie to ide jebnac w kimonko...od 18 urzęduje...już nie daje rady:) Ale moze kiedy jeszcze pojeździmy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poloz sie na moim lozku, juz jajniki przezylo wiec wiesz:classic_cool: mozesz pospac. a ja cie pogwalce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
hahaha szejk ze spermy alem usmiała się i sperma od żółtka do sałatki hehhee orientalnej to do parówek od jakiegoś szkopa a do tiramisu od włocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z racji tego , że jestem gejem, a sperme chłopaków z którymi się kocham zamrażam w lodówce (mam nie pełne 3 słoiki litrowe) w kuchni używam jej dość często. Ponieważ sperme dobrze ubija się na pianę, najczęściej robię z niej bezy. Sperma zamiast białka jajek. Dobra jest też do sałatek i na kanapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sperma jako dressing to letnich sałatek, dodatek do grillowanych parówek oraz bułeczek jest wyśmienita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośććć

Moja dziewczyna wymieszała moje nasienie z majonezem, i podobno było pyszne do sałatki, parówek i burgera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelle13

Ja robię tak bardzo często. W lodówce mam swój słoik majonezu do którego spuszczam partnera. Jarzynowa z nim to pyszności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia

robi mojemu takie drinki - żubrówka, lód, trochę soku jabłkowego i resztę dopełniam siusiając do szklanki i on to pije ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatkaa

O! Widzę, że nie tylko ja wpadłam na połączenie spermy z majonezem ❤️

Mój mężczyzna zdaje się być zadowolony, gdy widzi moje kulinarne połączenie i jak mi smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Gość Agatkaa napisał:

Mój mężczyzna zdaje się być zadowolony, gdy widzi moje kulinarne połączenie i jak mi smakuje.

moje partnerki wolały i wolą zawsze połykać prosto " z mojego kranika" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatkaa

"Kranik" też warto dla smaku potraktować majonezem 👅🌭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×