Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pristine

Pytanie do Pan

Polecane posty

kolor ściany :D strasznie oczojebny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N/C czy to forum schodzi na psy że nikt nie może napisac w tym temacie jakiejś rozsądnej odpowiedzi, na inne tematy choćby były nie wiem jak głupie to ludki pisza a na temat bardziej indiwidualny to nie ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na twoim miejscu
zapuscilbym brode, zmienil ubior na elegancki garniak i koszule z krawatem oraz buty nike. odpowiada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż... słabo CIę widać chłopie :p a lubisz siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazazazaza
fryzurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze odpowiadam jak chcesz
jak nie masz kasy na zmiane twarzy to jednak zostaje zmiana koloru scian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piszcie tak, nie widać dobrze twarzy! na pewno jest wartościowym człowiekiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmień styl ubierania! i nie siedz tak caly jesteś pokrzywiony jak siedzisz i chodzisz masz byc prosty głowa do góry pewny krok ! :P włosów nie ścinaj ja kocham włosy blond u facetów :) możesz zapuścić i zrobić sobie taką fryzurkę ja po prostu takie kocham u mężczyzn :): http://ikf.styl.fm/fryzury-meskie/fryzura523913.htm :) ale jeśli nie umiał byś ich układać to zapuść swoje jeszcze troszkę i stawiaj ja żelu :) i przede wszystkim zmień styl ubierania bo to w czym jesteś ubrany na zdjeciu bardzo mi się nie podoba . no i jakieś fajne perfumy np playboy pomarańczowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piszę szczerze do Ciebie bo chce Ci doradzić od serca :) wierzę ,że jesteś wartościowym człowiekiem i fajnych facetem :) ale piszesz aby doradzić Ci w zewnętrznym wyglądzie więc dodam jeszcze ,że jesteś dość chudy spróbuj przytyć i może poćwicz coś ?:) Co do ciuchów to jakiś fajny , dobry sweterek do tego przetarte jeansy i trampki lub adidasy fajne i wszystkie laski Twoje :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze odpowiadam jak chcesz
[zgłoś do usunięcia] nieznana black (gunjax@wp.pl) nie piszcie tak, nie widać dobrze twarzy! na pewno jest wartościowym człowiekiem ] :O moze ty masz problemy ze wzrokiem ale ja widze wystarczajaca jasno i poprawnie by tak twierdzic jak napisalam. a on nie pyta sie o swoj charakter i co w nim zmienic tylko wyglad wiec na podstawie tego co dobrze widze odpowiadam najszczerzej jak potrafie. jak ty masz z tym problem to nie wchodz tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze odpowiadam jak chcesz--- nie przesadzaj :P nie każdy jest ładny ale każdy może być stylowy :P zresztą nie wiesz jakby wyglądał bo zmianie fryzury , ubrania jakby poćwiczył i w ogole :P nie ma ludzi brzydkich są zadbani a autora topiku nie widać za bardzo na tym zdjeciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie krytykę więc dzięki, zawsze sięprzyda, tak jestem szczuply, pracuje nad tym jest silka i trenuje krav mage - taka sztuka walki, co do siedzenia to zdjecie było robione z zaskoczeina i dlatego sietak obrocilem, co do ubrac to jakby to powieziec styl domowy na codzien chodze w plaszczu przed kolana znaczy w okresie zimowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukajaącaaa
fryzure, styl ubierania. Fajna kurtka, dżinsy potrenuj troche forme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristine - płaszcze są eleganckie i ładne więc fajnie ,że w nich chodzisz:) ja uważam ,że niepotrzebnie cię krytykują może masz jakieś inne wyraźniejsze zdjęcie będzie łatwiej doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam innych na ten moment może jutro jakieś wygrzebie, z cyfrówki czy coś w ten desen, mam jedynie cośtakiego ale tam mniej mnie niż czego kolwiek innego ^^ http://yfrog.com/75f6bccb8a46j Znaczy ja wole bardziej elegancki styl a po domu jak to po domu wiec byle w czym, na codzien wlasnie plaszcz półbuty skorzane, dzinsy, szalik rekawiczki, bo tak mi wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze :) chodź w tym w czym Ci wychodnie :) a płaszcze są eleganckie :) ale ja jednak namawiała bym cie na odrobinę szaleństwa i do tego eleganckiego płaszcza szalika i butów dobrała bym np przetarte jeansy :) a ty kochany nie jesteś brzydki :) więcej uśmiechu i pewności siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy wygląd kwestia gustu, jednym się podoba innym nie, chociaż do tego drugiego się przyzwyczaiłem, chociaż to zapewne z tego powodu że jestem szczupły ale to sie zmieni i wtedy bede sie smial z pewnych osob tyle ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×