Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agawerka

mamy z Belgii

Polecane posty

czy sa tu moze mamy z Belgii? Niebawem wyjeżdzamy na kilka miesiecy,dokladniej do Tessenderlo i zastanawiam sie,czy sa w Belgii moze mamy z Polski z maluszkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a długo mieszkasz juz w Belgii? Mam pare pytan odnosnie rzeczy dla dziecka...a mianowicie,czy w Belgii jest mleko Nan active ? A moze orientujesz sie,czy ceny sloiczkow,pampersow i mleka sa duzo wyzsze,niz w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze po nicku, ze chyba jestesmy w zblizonym wieku ? bywasz czasem w tamtych okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niestety,ale Ci nie pomogę,bo ja jestem z Brukseli. Ale wydaje mi się,ze ceny nie powinny sie z bardzo różnić! Jezeli chodzi o pampersy to ja kupowalam PAMPERS..Kurcze,nie wiem jak tam jest,ale na pewno nie kupuj w Carrefour i tego typu marketach,bo są 2 razy droższe.. Mleko jest na pewno. Sloiczki sa drozsze.To zalezy czy bedziesz przeliczała na złotówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 19 lat.W grudniu bede miala 20.. Nie,nie bywam..Odkad tu przyjechalismy to mieszkamy w Brukseli i raczej sie to nie zmieni. A Ty byłaś już kiedys tam? Czy wyjezdzasz pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 21,rocznikowo 22 ;) pierwsze raz jade do Belgii,moj maz jets tam w pracy do wrzesnia i jedziemy do niego. Dzieki za informacje, niestety w Tessenderlo jest wlasnie Carrefour,ale poszukam sloiczkow w mniejszych sklepikach,dzieki za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosze temat...moze sa tu jednak mamy z Limburgii? szukam kogos,z kim mozna by bylo czasem sie spotkac,pogadac,pojsc na spacer z dzieciakami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa jakies mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×