Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w szoku :(

Wyznania ofiary pedofila

Polecane posty

Gość w szoku :(
A najbardziej to nie mogę zrozumieć rodziców tego chłopaka :O Wtedy kiedy działa się taka krzywda, kiedy potrzebował wsparcia, to oni to zbagatelizowali. To zwierzęta nie ludzie :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zepsułam sobie humor
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAMYŚLENIEEEE
PEDOFILI I GWAŁCICIELI..TRZEBA KAJSTROWAC....OBA NARZĄDY. NIE BĘDĄ MIELI NARZĘDZIA, KTÓRYM KRZYWDZĄ LUDZI!!! A STRACH NA PEWNO UMNIEJSZY ILOSC GWAŁCICIELI. Dlaczego pedofile i gwałciciele..zawsze UPRAWIAJĄ PONIŻAJĄCY SEX? Nie zastanawia was to? Biją, anal, oral itp?? Nigdy nie jest to na spokojniepozycja misjonarska. Są zwierzętami i trzeba im to ukrócic. Brak narządu zła..nikomu go nie wsadzą..a ni w jelito..ani w buzię.. jest mniejzym złem..niż rozwalone śledziony jelita, odbyty, wargi ust ICH OFIAR!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szoku :(
ZAMYŚLENIEEEE masz rację, ale moim zdaniem jeszcze odpowiedzialność powinni ponosić tacy rodzice jak w tym reportażu. Jak można potraktować tak własne dziecko??????? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie obrazajcie zwierząt
dlaczego mówicie ze ja zwierzęta? widziałyście kiedys żeby pies bił suczke podczas stosunku? tylko ludzie sa tacy okrutni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szoku :(
Faktycznie jest to obraza zwierząt :O Przez cały czas ten reportaż "siedzi" mi w głowie i nie mogę się otrząsnąć. Czy tylko u mnie wywołał takie reakcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertgergt
Praktycznie codziennie słyszymy w telewizji, lub przemykają nam w gazetach informacje o takich faktach. Tylko, że wtedy dostajemy suche relacje, które nie wyrażają tak silnych emocji. Inaczej jest w przypadku kiedy ofiara relacjonuje zdarzenie, wtedy nie widzimy suchego nagłówka "UJĘTO PEDOFILA" i również suchego sprawozdania pod spodem. W przypadku tego reportażu chce się aż płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groźba się nie spełniła
e tam, kogut dziubie swoją kwoczkę, a kocur przygryza kociczkę, jak się bzykają :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziolka
bez przesady, też przeżyłam coś podobnego, nie jest takie straszne, tylko potem ma się skłonności masochistyczne. Ale ja sobie znalazłam faceta, który lubi dominować w łóżku i jest nam wspaniale. Nie wspominam już molestowania jako koszmaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Ciekawa
Jacy rodzice? Nie usprawiedliwiaijcie pedofilów! Rodzice jak rodzice. Nie są mega mózgami, nie mają wykształcenia psychologicznego. Liczy się fakty- ofiara pedofil. I trzeba tak zrobic..jak w poscie w zamyśleniu. Kastrowac! Nikomu już krzywdy nie zrobią. I nie ma cudów..brom nie pomaga...znam osobiscie pedofila..co zrobił to 3 razy..za kazdym razem...i szedł do paki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groźba się nie spełniła
widocznie, madziolka, nie było to dla ciebie molestowanie, a przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość również miałam podobne
przejścia, a może nie podobne, bo były o wiele łagodniejsze niż te z reportażu. "tylko potem ma się skłonności masochistyczne" ja mam za to chyba ukryte skłonności sadystyczne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szoku :(
Bella Ciekawa Mózgiem psychologicznym? W głowie mi się nie mieści żeby normalny rodzic obwiniał za takie rzeczy swoje dziecko, oraz odmawiał pomocy psychologicznej :O Ewidentnie ci "rodzice" byli po stronie tego zboczeńca, zamiast własnego dziecka :O :( Nie trzeba być mózgiem psychologicznym, aby rozumieć tak podstawowe sprawy, jakimi są OPIEKA nad dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice rodzicami
ale oczywiście winę ponosi pedofil. Co do kastracji - a czy tak samo popieracie rejestrację ciąż? Bo to elementy tego samego pomysłu PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama mam 12 letnią
córkę, i nie wyobrażam sobie, żeby mogła ją spotkać taka krzywda. Powinniśmy pójść śladem USA, i mieć dostęp do danych pedofili. Może to by uchroniło choć trochę dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_beb
Witam, poszukuję osób molestowanych przez kobiety. Proszę o kontakt na: kasia.beb@poczta.onet.pl Pozdrawiam serdecznie, Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×