Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotr W.

Proszę o sugestie dot. strony internetowej

Polecane posty

Gość Piotr W.

Cześć, w końcu udało mi się zakończyć prace nad uaktualnieniem mojej strony, o którą kiedyś już Was pytałem. Skorzystałem z kilku Waszych porad i teraz proszę o ocenę strony i podrzucenie jeszcze jakichś sugestii Dodam tylko, że w zakładce "nasza oferta" wymagają dopracowania grafki (dodanie ogonków przy polskich znakach). http://www.hortusogrody.pl Za wszystkie sugestie będę wdzięczny, pozdrawiam, Piotr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fevfw
Rozumiem że fundusze masz skąpe więc stronka jest skromna. Uważam że za dużp tego jasnego tła dookoła i to co jest meritum strony powinno byc większe ( kosztem tła). Poza tym jasno i klarownie , stronka może być tyle że w dzisiejszych czasach a nawet kilka lat temu ..jest ona BARDZO skromna. pewnie taka miała być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może być przekazuje
treść a nie krzyczy grafiką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzynka Bietka
Moze i skromna, ale jako wizytówka firmy ogrodniczej nie musi byc przeciez przeładowana bajerami i fajerwerkami, ma byc informacyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo fajna stronka
skromna i przejrzysta. nie trzeba sie glowic gdzie i co nacisnac by sie dowiedziec tego i owego. moze podaj jeszcze cennik jesli jest staly. ja osobiscie lubie znac ceny zanim sie skontaktuje z firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×