Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość galeriaaa

Niedziela w supermarkecie

Polecane posty

Gość galeriaaa

Jak w temacie , pracuje w galerii handlowej i co jestem w niedziele w pracy widzę tłumy specerujących rodzinek od rana czasem do wieczora. Rozumiem , ze zakupy można robić w 2-3 h ale co robić w małej galerii (ok 50 sklepów) przez 7-8 h ??? I co najlepsze przewijają sie dzień w dzień ci sami ludzie... gdyby nie praca nikt nie zaciągnąłby mnie do sklepu w niedziele...a Wy jakie macie spostrzeżenia?? Może wyolbrzymiam bo ja musze tam siedzić a ludzie przychodzą bo mają wybór ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfvrgbty
nie interesuje mnie jak inni spedzaja swoj wolny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Bo co mają robić innego? U nas nawet w dużych miastach to jedyna rozrywka, a co dopiero małych. Chyba to kwestia braku kasy po części. I braku hobby. Niejeden raz miałam ochotę jechać np. w niedzielę na konie - ale chodzę już na nie w piątek, i nie stać mnie na więcej. A czasem jest taka potrzeba, żeby się przejść gdzieś. I wtedy pozostaje supermarket. Przykre, ale prawdziwe... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahah
aha, no tak każdy robi to co lubi , albo to na co go stać..tylko tak obserwuje te całe rodziny z małymi dziećmi i sie zastanawiam czy nie lepiej i zdowiej je wziąć do praku niż włóczyć się po galerii , gdzie nawet świeżego powietrza nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galeriaaa
no tak , każdy robi to co lubi lub to na co go stać , aczkolwiek i tak nie rozumiem co to za przyjemność jest dla małych dzieci , których rodzice ciągną po sklepach całymi godzinami. Dobrze , że dzieciństwo mam już za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat co tydzień jestem w niedzielę w hipermarkecie, więc i przechodzę obok galerii, czasem do którejś zajdę niedziela, czas obiadowy, to czas, kiedy jest najmniej ludzi, a jak robię duże zakupy raz na tydzień, to nie chcę obijać się wózkiem o tłumy kupujących i stać w kilometrowych kolejkach, tudzież szukać miejsca na samochód przez pół godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galeriaaa
hmmm zastanawiające , bo u nas w niedziele higdy nie ma pusto - kolejki zawsze są w hipermarkecie a w sklepach kręci się dużo osób , ale to może zależy od galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×