Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

ekologiczne produkty

Polecane posty

Gdzie w Warszawie można kupić? Polska jest troszkę zacofana w dostępności do ekologicznych produktów spożywczych. W internecie trochę tego widziałam, ale wolałabym zamówić kompleksowo z jednego sklepu. Znacie taki może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam, ale powiem ci, że nalezysz do mneijszosci ludzkiej na świecie, bo dbasz o to, żeby jeść ekologicznie. Popieram cię i wspieram. jesli znajdziesz jakiś eko sklep podaj namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakiej dzielnicy mieszkasz? Jeśli na Ursynowie, to mogę podać ci adres. Poza tym ostatnio na tvn warszawa był ranking sklepów ekologicznych...łącznie z cenami, które nieco szokują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina29aaaxxx
Ekologoiczne produkty kupuję kupić można w EcoWorld Na allegro jest kilka pozycji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=982483467 ten sprzedający ma jeszcze inne. Kiedyś od niego coś kupowałam napisz moze ma jakieś inne produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
ja znam tylko jeden sklep internetowy w którym jest spory wybór produktów ekologicznych: a.pl moja siostra, fanatyczka wegetarianizmu i ogólnie ekologicznego życia kupuje tylko tam..oprócz produktów spożywczych masz tam również m.in ekologiczny płyn do czyszczenia czy inne środki chemiczne, także tak jak chciałaś wszystko w jednym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×