Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baba ze wsi 33

POMYSŁ NA BIZNES _ na wsi

Polecane posty

Gość Realny Realista
Jest do tej działki doprowadzony prąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba za wsi 39
oczywiście, że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realny Realista
1. Wioska witalna :classic_cool: 2. Wioska indiańska (taki wielki plac zabaw dla dzieci) z opieką krótkoterminową :classic_cool: 3. Wejdź ze mną w spółę i produkujmy tanie wina (zwłaszcza, jeśli działka jest na południe od Warszawy) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejhejhej!
Czy to okolice pomiechowka może? A może sklep ogrodniczy - takie centrum z roślinami i materiałami do urządzania ogrodów ? Mówisz ze działki dookoła możesz mieć klientów , ziemie , kompost , żwir , pergole , meble ogrodowe ,... Itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba za wsi 39
mój mail : oferta_2011@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realny Realista
Czego oczekujesz pod podanym emailem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to siup..
chyba oczekuje oferty wspolpracy..a nie np fotek twojej osoby:-D pomysl z winiarnia extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realny Realista
Dlatego pomysł z winiarnią zamierzam zrealizować :P Nie mam jeszcze lokalizacji a najlepsza, to okolice Grójca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to siup..
z tego co wim to grojec to zaglebie jablek..nie myle sie? moze pomyslcie o sliwiwicy jak sa sliwiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realny Realista
Nie mylisz się :) To ogólnie zagłębie sadownicze- śliwki, wiśnie, czereśnie też są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otwórz sklep całodobowy
u mnie np bardzo takowego brakuje i ludzie dojeżdżają 25km do miasta jak sie im piwo i chipsy skończą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to siup..
to extra pomysl..tylko go zrealizujcie>:-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realny Realista
Przedsięwziąłem już pewne kroki w kierunku realizacji tego pomysłu :) Myślę, że przed EURO 2012 będzie winko na sklepowych półkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VipkaVipka
W Polsce chcecie robić alkohol?:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heatclif
Co za różnica gdzie będą produkować alkohol? I tak największy koszt, to akcyza i VAT a kraj pochodzenia nie ma na nie wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba za wsi 39
okolice Legionowa sklepów ogrodniczych jest już kilka... natomiast pod Grójcem mam rodzinę, która ma bardzo duży sad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh znam te okolice
POchodze stamtąd:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BladaDupaBiskupa
Co za różnica gdzie będą produkować alkohol? I tak największy koszt, to akcyza i VAT a kraj pochodzenia nie ma na nie wpływu. Chyba nie zrozumiales. W Polsce mało kto dostanie koncesje -pozwolenie na produkcje alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba za wsi 39
no własnie, najlepszym przykładem jest śliwowica łącka " W Polsce produkowana bez zezwolenia głównie na południu w okolicy Łącka (śliwowica łącka), np. we wsi Kicznia, Czerniec, Maszkowice, Zagorzyn w okolicy Nowego Sącza (gminy Łukowica, Podegrodzie) i w gminie Szydłów. Sztuka produkcji śliwowicy jest w tym regionie przekazywana z pokolenia na pokolenie od XVII wieku. Tajemnica produkcji polega na doborze odpowiednich śliwek. Jest to bardzo ważne, gdyż prawdziwa śliwowica powinna być destylowana wyłącznie dzięki alkoholowi powstałemu z cukru zawartego w owocach (bez domieszki cukru). Produkcja nie może doczekać się legalizacji mimo uznania produkcji śliwowicy za niematerialne dobro kultury przez konserwatora zabytków. Organy ścigania nie reagują na nielegalną produkcję tego typu alkoholu na zasadzie tzw. umowy społecznej. " ( Wikipedia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm... a może coś w kierunku prowadzenia naturalnych kosmetyków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lasow masz duzo , moze jakas stolarka i sprzedaz meblow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może sprobuj sił w sprzedaży wysłodzin browarnianych ? – jeśli mieszkasz na wsi powinno się to sprawdzić, na pewno duzo osob ma swoje gospodarstwa i zaopatruje swoje zwierzeta w jakas paszę… Ja sam jako korzystam z usług takiej firmy http://www.domino.org.pl/ , zamawiam u nich młóto w hurtowych ilościach. Pomyśl to też jest jakis pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak kolega wyżej, może jakaś mała hala produkcyjna tylko musisz pomyśleć mniej więcej na czym się znasz i gdzie mógłbyś mieć dojście. Ja ostatnio otworzyłem firmę z lakierami i nawet dobrze idzie. Sprzęt kupiłem od http://www.supermach.pl/ gdybyś potrzebował zobaczyć jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała hala produkcyjna to jest to. Tylko musisz się zastanowić co chcesz produkować. Najlepiej znaleźć coś czego nie ma w Twojej okolicy. Ja np. zainwestowałem w produkcję okien. Sprzęt kupiłem w http://www.dkv.com.pl/pl/ i idzie mi całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jak pisał poprzednik potrzebujesz jakiejś konkretnej pomocy w zakresie odzieży bhp, ja mogę polecić; http://www.sklep.intergo-bochnia.pl/. mają bardzo solidne ceny i dobrą jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może pomyśl o jakimś zakładzie produkcyjnym? To bardzo dobry biznes. Na sprzęcie zainwestujesz, jeżeli kupisz go w www.polpak.pl. Oni mają wysokiej jakości sprzęt w rozsądnych cenach. Mój tata zakupił ostatnio u nich maszyny pakujące do swojej firmy. Podobno działają rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze piekarnia? w sumie mieszkasz na wsi, wiec dostaniesz dotacje unijna :) moj znajomy wlasnie tak otworzyl piekarnie i kupil maszyny od tej firmy www.guztech.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry sposób na biznes, zwłaszcza jeśli wieś jest gdzieś przy trasie - warto zainwestować w stację benzynową. Wyposażenie można kupić tutaj www.petronova.pl To jest biznes, który będzie dochodowy zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×