Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

parle moi

fucking monday

Polecane posty

:( ktoś jeszcze nie lubi poniedziałków? - ja , ja!! wybierz mnie !! yyy czy jest na sali ktoś jeszcze? :( tak sobie po marudzić chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mi też. Muszę sobie jakieś twórcze zajęcie znaleźć :classic_cool: :P :( tylko nie wiem jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa nie ma to jak początek tygodnia a już tak fajnie się rozleniwiłam w ten wolny weekend ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parle moi - chodzi Ci o cos wiecej niz tylko bol glowy prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chamie tylko którą? :classic_cool: tak mnie boli głowa jak bym dostała w mordę łomem :P ach te poniedziałki...czyli cały tydzień taki? ło matko.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałki są chujowe, kurewski dzień, pierdolona szkoła i pierdolone oceny poniedziałkowe. Zjebani nauczyciele i rozkurwione suki!! przepraszam musiałam sobie poprzeklinać >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nothing - ja nawet nie odczułam , ze było jakieś wolne szlag by... taki tydzień ide po browara ktos chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szejku darling - tak masz racje - to nie tylko ból głowy i ... ide po browara pytałam czy komus kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parle moi - nie martw sie, bedzie lepiej :) Zawsze po burzy wychodzi slonce. Mintaja - smialo siedemnastko, skosztuj tego trunku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kup proszę ;] Chętnie się zrelaksuję . Oddam Ci w naturze parle moi xd A tu jeszcze całe 4,5 dnia do wolnego . I jak tu to przeżyć ;> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj nawet to mnie nie bierze przepraszam nothing:( hunnie kochanie witaj🌼 co tam w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szejku... jaka 17? przecież ja 3 gim , dopiero 17 sie powoli zaczyna, nie postarzaj mnie człowieku :P No chyba, że tak staro wyglądam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem realista :) Zreszta sama zobaczysz ze bedzie dobrze. Mintaja - w tym wieku jesli Ci ktos dodaje lat to przeciez komplement :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szejku- tak tak Ty wszystko obracasz w komplement. :P Ja na serio nie chcę być stara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parle moi :*:* w szkole dobrze :) miałam skrócone lekcje, o 11 byłam juz w domku..:) także szybko zleciało..:) mimo wszystko jestem niewyspana.. podbudke miałam już o 5;30 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mintaja- o kurcze, że tak powiem. współczuje.. ;/ ja po prostu nie potrafie siedzieć w szkole. z godziny na godzine staje się bardziej senna..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×