Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kometaaa

Dofinansowanie z UP. Bardzo chce zacząć ale jestem

Polecane posty

Gość hhggfdeerttyyuuu
Nie no, po prostu 20 % tej kwoty dotacji mozesz wydac na cos tam, 30 % tej kowty dotacji na cos tam itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też marzę o
sklepiku z odzieżą i biżuterią. Biżuteria to moje hobby, sama ją robię , częśc sprzedaję na allegro, a częśc wsrod znajomych. Czuję, że jest to coś,czym mogłabym się zająć. Ale podobnie, jak Ty jestem młoda i nie mam żadnych oszczędności na rozpoczęcie własnego biznesu :( I widzę, że to trudniejsze niż myślałam i będę musiała się pożeganć z marzeniami, bo mnie niestety na czynsz nie stać np. z własnych pieniędzy, bo po prostu ich nie mam na to :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja teraz byłam się pytać i nie muszę wynajmować lokalu , wystarczy mi taka wstępna umowa podpisana z właścicielem ze jeśli te dofinansowanie dostaniesz to on ci go wynajmie. U mnie jest duży problem z lokalem bo w dobrych miejscach albo pozajmowane albo 4 tys za miech. Nie rezygnuj ze swojego marzenia, ja raz tracę zapał ale zaraz znowu się podnoszę i kombinuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jako wkład własny możesz podać np swój komputer, samochód itd. Wszystko co jest twoje a do biznesu się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIEPRZONE DOTACJE
SĄ TAK NAPRAWDĘ PO TO , ABY URZĘDNICY MOGLI ZAROBIĆ NA ETETACH , KTÓRE PIASTUJĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też marzę o
Ja też mieszkam w małym mieście i też ciężko z lokalem w dobrym miejscu, ja chciałabym taki niewielki sklepik na początek ;) A myślałas juz skąd będziesz brała towar, masz jakies hurtownie na oku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę osób w rodzinie ma sklepiki wiec myślę że z hurtownią nie będzie problemu. Problem będzie z kasą na towar, bo z moich obliczeń wynika ze z dotacji będę mogła przeznaczyć na to ok 4 tys. Tak samo z szyldem reklamowym, o ile się orientuje to z dotacji nie można na niego wydać ani grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też marzę o
Hmm no trochę dziwne, że to jest tak określone. Pasowałoby mieć w takim układzie jakieś własne oszczędności na wydatki, których nie można pokryc z dotacji, a ja nie mam nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama nie wiem jak to będzie, liczę na jakąś pomoc rodziny , pewnie jakaś pożyczka też będzie konieczna. Tylko czy to wszystko się opłaci? Normalnie się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na reklamę nie można wydać ani grosza z dotacji ale trzeba w nią zainwestować bo jest bardzo istotna. Jak to mówią reklama dźwignią handlu. Wiem bo w tym siedzę :) A gdzie mieszkacie jeśli można spytać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też marzę o
Ja mieszkam 30 km od Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×