Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwona diablica

Zia86 i inne panny młode pytanie o czerwień

Polecane posty

Gość czerwona diablica

Jak w temacie mam prośbę mam czerwona suknie slubna i chce miec temat wesela czerwien z biela i ja nie mam zadnych pomyslow na dekoracje stolow sali tort moze wy pomozecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona diablica
tez tak mi sie wydawało a nie chce aby wygladalo ani śmiesznie czy bardzo polsko czerwien ma byc nawiazaniem do sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam okazję oglądać zdjęcia z wesele gdzie pan mody wystąpił w krwistej czerwieni a sala i kościół nawiązywały do czerwieni i bieli. Ogólnie wyszła kicha.- normalnie święto niepodległości;-) Ja bym się zdecydowała na dekoracje zielono-białe z detalami typu kwiaty w czerwieni. Co za dużo to niezdrowo po prostu. A jaki strój dla młodego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona diablica
hot magenta ja jeszcze z jezykiem polskim nie mam problemow pisalam zze tak nie ma wygladac:) a moj partner kremowy garnitur czarna koszula kremowy krawat a kwiatek i buty czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona diablica
Miarka ja tez sie boje co do tego co Andre będzie mial załozone nie moge sie wracac bo zgodził sie na czerwona suknie ale chce aby cala reszta wyglądala dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama miałam czerwono-kremową sukienkę, czerwone buty, czerwony goździk we włosach, mąż czerwoną koszulę. Z salą wyszło o tyle fajnie że byłą w piwnicy, więc jakoś się wpasowaliśmy- przyznaję że sam wygląd sali mnie najbardziej przekonał, w dużej białej sali czułabym się mniej więcej tak jak w białej sukni. Gościom na szczęście się podobało mimo niewielkiego parkietu, był też ogródek. Cegły i kamień na ścianach, ciemne drewno (witryny, drewniane schody), kanapki i krzesła tapicerowane na czerwony (a raczej bordowy) też z ciemnym drewnem. Na większych stołach czerwone obrusy, na mniejszych- również ale z białym mniejszym "po przekątnej)- nie wiem jak to opisać. Serwetki gości na zmianę kremowe i czerwone. Na stole z jedzeniem takie "drzewko": http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a93eccb6765f804c.html na mniejszych stołach w niskich, szerokich doniczkach małe kompozycje z goździków,na naszym stole jeszcze podobny materiał jak przy "drzewku", do tego rzucone gdzieniegdzie pojedyncze kwiatki. Złote świeczniki z bordowymi świeczkami. Jak najbardziej moje klimaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole czekolade
autorko twoj facet bedzie wygladac strasznie!!!! Powinien miec ciemny garniak, biala koszule i ladny czerwony krawat plus butonierka.... Historynka super te drzewka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole czekolade
a co do sali to moze pokaz jakas fotke sali wtedy zobaczymy co sie da zrobic:) obstawialbym raczej przy czerwonych dodatkach a nie dominujacej wszedzie czerwieni. Moze biale obrusy, czerwone serwetki i czerwone kwiaty i swiece na stole i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona diablica
ogólnie nie mam zdjec ale ale sala jest przeszklona w calosci na okolo mnóstwo zieleni i roz to jest tak jak by ogromna oranżeria z okraglymi stolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole czekolade
wiec jak masz mnostwo zieleni w okolo to mysle ze sala nie potrzebuje az tylu dekoracji. wpisz sobie w google grafika red wedding albo cos w tym stylu i wyswietli ci sie duzo inspiracji jak udekorowac stoliki itd. ale ja wyznaje zasade im mniej tym lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odcięli mi wczoraj internet a teraz już muszę uciekać ale na pewno wieczorem coś fajnego wyszukam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ms Brightside
Polecam zespól Shine Band z Muzycznego Centrum www.kusza.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona diablica
Z gory dziękuje a mój narzeczony jest typowym Hiszpanem uparty i nie da sobie przegadac ale jeszcze dla niego nic nie kupiliśmy wiec moze cos sie uda zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerona diablica
dziewczyny pomocy!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odrobiłam się trochę to coś mogę wyszukiwać. :) Ogólnie uważam, że biel i czerwień mogą być bardzo ładnym połączeniem byle nie przesadzić i żeby nie wyszła z tego flaga. Jeśli lubicie przepych i taki pałacowy styl to warto dodać do tych kolorów np. złoto. Sukienka jest śliczna i w czerwieni będzie się super prezentować. Jaki masz kolor włosów? Teraz doczytałam, że sala jest oranżerią więc może oprócz czerwieni dodać jakieś letnie kolory? Ładnym i odważnym połączeniem jest czerwień z niebieskim, albo żółty i zielony. Jeśli chodzi o inspiracje to proszę tutaj jest kopalnia - http://weddings.theknot.com/Real-Weddings/Red/results.aspx?type=3&colors=Red Ja bym poszła w coś takiego - http://s3.amazonaws.com/wedding_prod/photos/reception_flowers_936_10_m.jpg czyli drobne czerwone bukiety plus dużo świec. http://s3.amazonaws.com/wedding_prod/photos/reception_flowers_484_10_m.jpg http://s3.amazonaws.com/wedding_prod/photos/reception_flowers_053_11_m.jpg http://s3.amazonaws.com/wedding_prod/photos/reception_flowers_783_13_m.jpg Coś z czernią - http://s3.amazonaws.com/wedding_prod/photos/reception_flowers_178_10_m.jpg http://s3.amazonaws.com/wedding_prod/photos/reception_flowers_338_12_m.jpg Powiedz coś więcej jakie macie jeszcze inne dopuszczalne kolory, jaki styl chcecie osiągnąć itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona djablica
ja czarne włosy ciemna karnacja wole srebro chcialabym cos lekko w hiszpańskim stylu aby nawiazac do korzeni w tym czasie będą kwitły roze które kocham uroczystosc będzie na215 osób ale pomysły sa znikome siegaja minimum Zia86 dziękuję zaraz zobaczę te linki a i jestem odważna taki ma byc slub nie oklepany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona diablica
te 2ostatnie pomysły sa naprawdę świetne świece kwiaty i z tym czarnym by pasowało pod kolor krzeseł ale ta ostatnia ma ten swój urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona diablica
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest na którymś programie, takim kobiecy, chyba BBC lifestyle, taki program, oglądałam ze dwa razy, gdzie jest pokazane kilka ślubów i panny młode oceniają sobie nawzajem te śluby i wesela i potem, które dostanie najwięcej punktów, to wygrywa podróż poślubną. Ale do czego zmierzam. Gdyby Ci się udało odszukać odcinek w którym była panna młoda właśnie w czerwonej sukni. Ja jestem tradycjonalistką i nie podoba mi się coś takiego, ale ona tak to zrobiła, że było piękniej niż na niejednym tradycyjnym ślubie. Suknia boska, krwista czerwień, a na sali była czerwień bodajże z czernią. Jak kojarzysz ten program, bo ja nie wiem jaki jest tytuł, to może Ci się uda na you tube znaleźć. Bardzo mi się podobało to, bo paradoksalnie w wystroju lubię coś oryginalnego, że zamiast kwiatów były takie bukiety ze pór, ale ślicznie zrobione to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona diablica
Zia86 to jest to zaraz jedziemy na zakupy bo taki styl mi sie podoba i po garnitór oby zgodzil sie na czarny to bede szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że czerwień z czerwienią rozświetlona świeczkami będzie piękna. :) Do tego twoja czerwona suknia, narzeczony w czarnym garniturze i np. czerwonym krawacie i będzie super. Poszukam jeszcze inspiracji z czerwienią i czernią. Macie okrągłe stoliki, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona diablica
KOTKA chyba kojarze wieczorkiem poszukam tego programu a biala suknia odcienie bieli mi nie pasuje bo choc mam rozmiar36 mam tak zwana oponkę i zle sie czuje w bieli mimo ciemnej karnacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona diablica
tak okragle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×