Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna porzeczka*

Za co kochacie swojego faceta/ dziewczynę?

Polecane posty

Gość jajo stuletnie
kocham mojego faceta za to ze jest kasiasty i hojnie wyposazony przez nature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajo stuletnie
kocham mojego faceta za to ze jest kasiasty i hojnie wyposazony przez nature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patinkton
Mój jest po prostu cudowny i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo39
"Nie kocha się za nic, ale pomimo czegoś." "Nie kocha się za coś, tylko za nic." Na wstępie piszę, że te cytaty powyżej moim zdaniem są kompletnie bez sensu. Więc ja kocham swojego mężczyznę, za to, że mnie szanuje, za to, że jest przy mnie kiedy tego potrzebuję i kiedy nie to też jest, za to, że jest dla mnie jak przyjaciel, potrafi mnie wysłuchać, towarzyszy mi podczas zakupów, robi dobre obiady i śniadania, za to, że robi mi niespodzianki i zabiera na wycieczki i za wiele innych rzeczy. Niektórzy tutaj piszą czym jest miłość, ale bez sensu jest budować definicję, bo dla każdego to jest co innego... Nie ma jednej definicji miłości. Jeszcze ktoś napisał, że miłość to dawanie, a nie branie, ale jeżeli dwie osoby sobie dają i tego nie biorą to gdzie jest tam sens jaki kol wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wszystko :) kocham go nawet jak mnie wkurza, denrwoje, dokucza, nawet jak sie z nim pkluce to tez go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem ze swoim od ok. 4 lat i dalej go kocham. Nie wyobrażam sobie bycia z kimś innym, szczególnie z osobą której nie kocham . Dziwie się Tobie stdsffsd ,że dopuściłeś do takiej sytuacji, może jesteś 'za bardzo' w tych swoich teoriach i umyka Ci ważniejsza osoba, taka którą mógłbyś naprawdę pokochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stdsffsd stwierdziłeś, że związki gdzie obie strony kochają są bardzo rzadkie, co nie zmienia tego faktu ,że SĄ :) Tak więc nie lepiej znaleść takiej rzadkiej , wyjątkowej osoby którą pokochasz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokłucona z nim
A ja KOCHAM GO szalenie! Jestesmy małżenstwem od 4 lat. Wczoraj kłótnia....o nic :( W nocy płakałam, przy prasowaniu sie poparzyłam...cały czas o nim myslę! Najgorsze dla mnie, że nie dał mi buzi na dowidzenia,jak raniutko wychodził do pracy.Ma niebezpieczną pracę i mam codziennie swiadomość, że może nie wrócic do domu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi a nawet fi
myślę myślę i naprawdę nie wiem za co go kocham:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo39
To Twój mężczyzna 'phi a nawet fi' pewnie czuje się bardzo wyjątkowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........za to, że jest moim światełkiem w tunelu..............za to, że od roku moje życie jest zwariowane i kolorowe...........za wszystkie cudowne chwile...........za zrozumienie............nieziemski seks........i za wszystkie jego wady też...........!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×