Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emilik123

co myślicie o meblach wenge

Polecane posty

Gość emilik123

podobają się wam? ja kupiłam sobie meble w ciepłym kolorze olchy miodowej, są śliczne, a moja szwagierka stwierdziła, że mało eleganckie i niedzisiejsze. uważam, że nie ma racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i sa eleganckie, jak mała czarna, ale praktyczne to nie każdy pyłek widać a co jest ładne? to, co sie komu podoba dla mnie takie typowo brązowe meble, jak olcha np. też nie są ladne wolę cos b. jasnego, np. brzoza czy klon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilik123
o tak, jasne meble tez są śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilank
wenge sa ok.ja mam takie polki i lawe i wcale nie jest tak ze widac kazdy pylek..bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz powiedzieć szwagierce, ze wenge już nie jest modne! Teraz klienci oscylują między cieplejszymi kolorami- limba czekolada, dąb palermo, jabłoń czy orzech caravaggio... Kolor wenge jest przytłaczający! Owszem, jest ładny w dużych pomieszczeniach, zwłaszcza w połączeniu z kremami, bielą, czerwienią... ale limba czekol. jest o niebo lepsza w tym samym zestawieniu!!! klon jest śliczny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilik123
eklerka, jesteś pewna? masz do czynienia z klientami? wenge wydają mi się nieprzytulne, a ja lubię takie domowe ciepełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilik123
e, nie przejmuję się. napisałam tylko, co stwierdziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhhy5e6u
drewno wenge jest piękne - szkoda, że takie drogie. Natomiast te wszystkei mdfy podróbkowe to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mam do czynienia z klientami, kupującymi meble;) dlatego wysnułam tezę, że już się wenge ludziom "przejadło". ten kolor był hitem, powiedzmy 3 lata temu. właściwie w co drugim "nowoczesnym" domku z tego okresu widuje się meble w tym kolorze. Klienci zdają sobie sprawę z tego faktu, dlatego dziś wybierają alternatywne rozwiązania- ciemne, ale "cieplejsze" kolory- odcienie brązów. ja też uważam, ze ważne jest to, co się komuś podoba. i nie warto kierować się modą, bo ona zawsze zrobi koło- i to co było modne 20 lat temu będzie znów modne za rok;) z rozpędu po prostu zapisałam skrót myślowy-"że już są nie modne";) ważne jest, by dobrać kolor mebli do wnętrz, wystroju i przede wszystkim do naszych upodobań! przeciez nasze domy mają nas odzwierciedlać! ja sobie nie wyobrażam domu bez roślin, inni bez TV, a jeszcze inni bez mebli w kolorze wenge;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×