Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusi synia.....

7 - miesięczne dziecko nie chce jeśc!

Polecane posty

Gość mamusi synia.....

Karmię go piersią,próbowałam dokarmiac mlekiem modyfikowanym ale nawet nie chce wogle pic z butelki :( nie chce też jeśc ani kaszki,ani zupki. Czasami ze mną jakieś ziemniaczki,kapeczkę zje. Co robic?? Przecież na samej piersi nie wyżyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzę zrobić badania na poziom żelaza we krwi. Mój synek kiedy miał niedobór żelaza(anemie) też nie chciał jeść, bo po prostu dziecko nie ma wtedy apetytu. Zwróć uwagę czy nie jest blady na twarzy, bo to jedna z oznak niedoboru żelaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski motylll
a jak dlugo to trwa? przeciez nawet doroslemu nie zawsze chce sie jesc w takich samych ilosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synia ...
to może byc anemia bo on jakoś tak biednie wygląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synia ...
od urodzenia,przecież napisałam ze cały czas cycka jeszcze nie jadł normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synia ...
od urodzenia,jeszcze normalnie się nie najadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synia ...
od urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synia ...
od urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski motylll
co to znaczy biednie? moja tez jest chuda i nie je zbyt duzo, ale miesci sie normach i wyniki badan ma w porzadku. ale dla pewnosci mozesz sprawdzic. bedziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synia ...
biednie chodziło mi o bladą twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski motylll
a skad wiesz ile on wypija z tego cycka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko wróci do normy jak zaczniesz mu podawać żelazo, jeśli to faktycznie anemia. Dla dzieci żelazo przepisywane jest w syropie, ale najpierw zrób badania. Jeśli karmisz piersią to zrób badania również sobie, bo jeśli ty masz za mało żelaza, to i synek będzie miał go za mało w pokarmie. Ja miałam to samo- obydwoje z synkiem mieliśmy anemię(kiedy karmiłam) i lekarz przepisał mi żelazo w tabletkach(sorbifer durules jak dobrze pamiętam) a synkowi w syropie. Po jakimś czasie łykania żelaza będziecie musieli powtórzyć badania i żobaczyć czy poziom żelaza wzrósł. Mówisz że biednie wygląda, a czy przypadkiem nie traci na wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia sunusia niejada
hej dziewczyno posluchaj z moim synem tak bylo calkienm nie dawno zaliczalam to co ty:) zapewne nie ma anemi gdyby mial anemie byly by tez ine objawy lludzie od razu choroby szukaja:)posuchaj nie kazde dziecko jest gotowe od razu zjesc zupe badz machac lyzeczka i kazde rozwija sie inaczej, zrub tak po pierwsze sprubuj podac na lyzeczce lub z kubeczka jesli placze nie chce nie zmuszaj za bardzo ale i tez nie odpuszczaj za szybko zacznij od tego zeby zalapal butelke jak zalpiae butelke dto do mleka dodej troche zupki i tak az do skutku jak pozna smaki tak, to zalapie tez i z lyzeczki:)nie martw sie pomysl co on czuje ??zabieraja cycuisa a daja jakies feee:)dzieci sa madre a cycuise kochaja:) powolutku nie zmuszaj moj nie chcial niechcial tez mial 7 miesiecy az z dnia na dzien o malo nie polknal lyzeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synia ...
dzięki :) na wadze nie spada. Butelkę próbowałam podawac mu juz kilka razy i nawet mu się nie śni,wypluwa płacze,sił już nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×