Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alinas

Praca w KAKADU

Polecane posty

Gość alinas

Czy ktoś z Wam pracował lub pracuje w KAKADU? Jak mniej więcej wyglądają zarobki? najbardziej chodzi mi o Katowice Z góry -dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinas
hop hop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinas
nikt nie pracuje....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracowalam.......
minimalna krajowa, niby sa jakies premie ale to jak sklep wyrobi normy ktore sa bardzo wysokie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinas
A po ile godzin dziennie sie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracowalam......
tyle ile sklep jest otwarty, maks to chyba 12, pewnie w galerii handlowej jest, tak? to ona pewnie po 12 godz czynna jak wiekszosc niby czasem ustalane sa zmany po 8-9-10 etc w zaleznosci od potrzeb ale zwykle to bylo te 12, zreszta lepiej przyjsc 15 dni w miesiacu po 12 niz zapinadalac dodatkowe dni bo masz po 8-9 duzo zalezy jaki jest kierownik twojego sklepu bo on ci grafik ustala dla mnie to byla praca chujowa i ciesze sie ze juz tam nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marts
W katowicach jest z tego co sie orentuje po 8 godz dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarobki to najniższa krajowa i "premie" prawie nie osiągalne a co jakiś czas są zmniejszane. Godzinowo to zależy możesz sie dogadać że chcesz po 8 godz ale nie radze bo będą ci dawać na popołudnia np od 13 do 21 (zależy w jakich godzinach jest sklep otwarty) Osobiście nie polecam własnie zwolniłam sie po prawie 3 latach i jedyne czego żałuje to że tak długo tam pracowała(miałam fajną ekipę i tylko to mnie tam trzymało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zarobkach w Kakadu tez czytałam na www. gowork.pl /opinie_czytaj,46274 z resztą tam jest napisane jakich stawek mozna się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×