Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość japikole

dlaczego faceci tak robia?

Polecane posty

Gość japikole

jak myślicie:dlaczego faceci tak często zmieniają partnerki.byłam z facetem 3 lata.rozstaliśmy się jakiś czas temu.od tego czasu widzę,że co chwile ma inna laskę.to powiedzcie czemu był ze mną 3 lata?coznudziłam mu się,a teraz nadrabia stracone lata ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna pomocy
a ty worku na sperme nie mów ze juz jakiegos fagasa sobie nie przygruchałas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japikole
problem w tym,że jestem stała w uczuciach inie potrafię się z nikim związać.ale tu nie chodzi o mnie.tylko dlaczego faceci tak postepują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vryu
Facet jest z kobietą do chwili gdy ona go "rozpracuje" czyli pozna wszystkie jego wady i słabe strony....wtedy facet chcąc odbudowac swoje EGO szuka nowej partnerki, przed którą będzie znów zgrywał supermena i ogiera...i tak w kółko...dopiero gdy "maluśki" już nie ten i łysinka na głowie zarzuca kotwicę przy boku jednej kobiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japikole
czyli musi się wyszaleć?nie biorąc pod uwagę,że komuś może złamać serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japikole
myślałam,że wypowie się więcej mężczyzn na temat swojego postępowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japikole
nie dziwię się,że mówią,że faceci są z wenus,a kobiety z marsa.bo ja ich nie kumam wcaleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×