Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ssssmutno

nic mnie nie cieszy

Polecane posty

Gość ssssmutno

nie mam ciekawych zainteresowań, celu w życiu, nie mam przyjaciół znajomych Jest mi źle i chciałabym to zmienić, ale nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
wyjść do ludzi otworzyć się na nowe prądy e tam masz przecie kompa nie jest tak zle trochę inicjatywy samo się nie zmieni pstrykniesz palcami i już trochę wysiłku trzeba w to włożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssmutno
Chyba po prostu jestem beznadziejna, jak w wieku 30 lat można nie mieć przyjaciół?! Wogóle to jak się zdobywa przyjaciół? Mam tylko 3 koleżanki i jedną parę ze znajomych, a spotykamy się bardzo sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssmutno
Mam faceta, ale nie o to chodzi Nie mam żadnego celu w życiu, cos na co by można czekać Przecież nie zrobię sobie dziecka z nudów, bo to raczej powinno wyjść z całkiem innych pobudek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna jak masz znajomych i spotykacie się sporadycznie to jest to podstawowy błąd :) Pielęgnuj znajomości. Bez przesady ale spotykaj się z nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
he he he dziecko na siłę coś ty nie ty a może ty masz deprechę? a jak wiosna przyjdzie to tak jak przyroda zrzucisz ten ciepły zimowy płaszcz i nowo się narodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssmutna
Ciężko mi pielęgnować te znajomości bo mieszkam w małej miejscowości mam do nich min 30 km a tak bardzo mi się nie chce tłuc pociągiem czy autobusem, że od razu ode chciewa mi się spotkań Zresztą to takie do bani bo trzeba o określonej porze wyjść bo ostatni transport zwieje :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj i ja Cię dobrze rozumiem
Teraz takie czasy ,ludzie w ogóle się nie odwiedzają ,też mnie to przerasta każdy siedzi w domu w czterech ścianach co sie z tymi ludźmi dzieje ?Każdy jest chyba zazdrosny ,że ktoś sobie kupił nowe meble ,auto ,ciuchy tylko takie widze wytłumaczenie,przecież nie trzeba zarabiać fortuny aby się spotkać przy kawie i pogadać czy wyjść na pizze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia05
Co za paradoks ,w dobie internetu i telefonów komórkowych , istnieje pojęcie samotności.Ech , co za czasy ,dawniej tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asthion
sssmutna takich jak ty , to jest naprawde wiele ,ale nikt nie ma licencji na szczescie ,mysle ze samemu trzeba ja sobie zdobyc ,bo kazdego cieszy cos innego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssmutna
Aktualnie nic mnie nie cieszy więc do bani A na co właściwie czekać? Ci co mają rodziny, dzieci to zawsze pozosłaje im jakiś cel by te dzieci jak najlepiej wychować, zapewnić im wikt i opiekę A takim jak ja bez dzieci, bez pasji? Ile można czytać książek, filmów obejrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia05
A może powinnaś zgłosić się do lekarza. Może cierpisz na depresję i stąd takie twoje smutne myślenie ? Zastanów się nad tym bo może tu tkwi przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astridd
zaloz sobie profil na jakims portalu randkowym , na pewno uda sie kogos tam poznac ,teraz mnostwo ludzi tak sie poznaje ,to nie zaden obciach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssmutna
ale ja mam faceta, ale tylko jego, przecież nie mogę wisiec na nim 24 h na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astridd
heheh..... to moze malenki skok w bok wprowadzi troszke ,rumiencow do twojego zycia :-) :-) a swoja droga , twoj facet musi byc piekielnie nudny ,skoro tak jest ci smutno ,czas na zmiany dziewczynko !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pomysl, ze inni maja gorzej.. ja wracam do pustego mieszkania, mam prace w ktorej jest straszna atmossfera i faceta ktorego prawie nie ma i ktory jest nieodpowiedzialny i niedojrzaly a nie zostawiam go tylko dlatego ze boje sie ze zostane calkiem sama. 2 dni temu mialam urodziny i nikt z "bliskich" o nich nie pamietal... to sobie ponarzekalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssmutna
Fakt to przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssmutna
a jaki można mieć cel w życiu, jeśli robi się oszałamiającej kariery zawodowej, nie ma się dzieci, ani męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia05
To zrób krok do przodu.Wyjdz za mąż postaraj się o dziecko,dopiero się przekonasz co to znaczy być smutnym zawiedzionym.Ja mam męża , dwie dorosłe córki , które choć wykształcone , nie mogą znależć pracy.Martwie się o nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek05
To zrób krok do przodu ,postaraj się o męża i dziecko.Przestaniesz się nudzić .Zobaczysz cel w życiu ale zaczną się również kłopoty. Myślisz że mężatki i matki , nie bywają smutne.Oj bywają i nieraz sobie niezle popłaczą.Tak że ciesz się chwilą i pomyśl że jesteś jednak szczęściarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssmutna
Jasne że matki bywają smutne i mają większe problemy ale też mają misję aby zadbać o swoje dziecko i pomagać mu w początkach jego życia i później Mają cel a osoby takie jak ja bez dzieci, męża bez tej przebojowości życiowej właściwie egzystują tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek05
Zapewniam cię że wiele osób tak żyje.Spróbuj spojrzeć na świat bardziej optymistycznie.Ciesz się małymi rzeczami bo właśnie z nich składa się życie.Zobacz ile na świecie jest różnych wojen kataklizmów ludzkich nieszczęść.Pomyśl sobie że one cię nie dotyczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak samo, mnie też nic nie cieszy. Mam męża i dziecko, ale co z tego jak męża nigdy nie ma w domu. A mi po prostu brakuje przyjaciół. Znajomych mam wiele, ale to nie to samo co zaufani przyjaciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfadfsdfdsfdaza
mam tak samo, wiele ludzi mnie meczy. najlepiej by bylo,gdyby moi przyjaciele wybudowali sie obok mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wam brakuje modlitwy i boga czujecie pustkę w sobie zacznijcie sie modlić jeździć na pielgrzymki to sie poczujecie o wiele szczęśliwsze nawet jak dacie 5 zł bezdomnemu to tez poczujecie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wniosek z tego nasuwa mi się jeden, że w dorosłych zyciu, ludzie nie potrafią się przyjaźnić, bo wkrada się uczucie zazdrości. I tak wszystko obraca się wokół pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssmutna
ja nie mam przyjaciół Mam kilku niewielu znajomych Może ja po prostu jakaś beznadziejna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnikkkkk
Podbijam temat odkopany z odchłani internetu, jednak nie tylko ja jestem samotny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek :(
Bardzo dużo nas jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysyłka już w czerwcu
samotność jest straszna. Wiem, bo to przeżyłam ale na szczęście mam to już za sobą :) Trwało to sporo lat i odbiło swe piętno na moim życiu. Dziewczynki wysyłka przez cały czerwiec, zapraszam: http://shinybox.pl/?ref=2055ee5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×