Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wkurrzona na maxaaaaaa,,..,

czemu niektóre os. pracujące w urzędach są po prostu chamskie

Polecane posty

Gość wkurrzona na maxaaaaaa,,..,

Witam czy was to czasem nie wkurza??? Nie chce tutaj uogólniać i mówić że wszyscy bo nie wszyscy, ale cześć to po prostu masakra...zachowują się tam tak jakby łaskę komuś robiły że pracują....Konkretnie chodzi mi o Rzeszów - urząd pracy, czy gdzie indziej jest tak samo? A o co mi chodzi konkretnie....jeśli chodzi o kierowniczkę na Partyzantów to wydaje mi się całkiem w porządku - po prostu normalne podejście....ul hanasiewicza jak się idzie coś podbić itp, dziennik podawczy też wszystko ok.... Ale dział staże...matko boska to jest po prostu PARANOJA Każdy chamski jak się o cokolwiek zapytać...np dzwonię dziś laska od razu "słucham" z takim wyrzutem jakbym ja zabic chciala, mówi coś ogólnikowo do tego podniesionym głosem jakby się darła i miala wszystkich odokołoa w dupie oczywiście nie odpowiadając na zadane pytanie, mimo że to jej dział....Płakac sie normalnie chce....moze temat i głupi ale tak mnie teraz ta laska wkurwiła że az z ciekawosci zakladam ten temat może innni sie wypowiedzą....w ogóle dodzwonić się tam to jest masakra. bo zazwyczaj nikt nie odbiera. Przez kilka dni czasem się dodzwonic nie można, a jak już odbierze to z wielkim wyrzytem. Czy one tam siedza za darmo???? A nawet jak sa na praktykach i tak by było to nikt ich nie zmuszal aby tam siedzieć do cholery!!!! w innych instytuacjach też ludzie nie zarabiaja milionów a jak praktyki to za darmo i raczej nie są chamscy i bezczelni. Nie dziwne że są takie opinie o urzędach, skoro tak siebie reprezentują:/ I nie chodzi mi tutaj o to, że trzeba byc miłym niewiadomo jak i włazic za przeproszeniem komuś w dupe, ale o normalne poszanowanie drugiego człowieka. Ja jak chce załatwic jakąs sprawe to staram się polubownie, czy tak nie moze być??? One w końcu tam pracują i cos powinny sobą reprezentować. Pępkami świata nie są, jak nie chca niech nie pracują. A chyba każda praca do czegoś zobowiązuje....do jakiegokolwiek reprezentowania siebie i przede wszystkim firmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×