Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

parle moi

przekazcie mi proszę 1% podatku na cudo z mojej stopki

Polecane posty

bardzo ładnie proszę, jak uzbieram dam wam się przejechać Pressure -:)nie wolno ci tu podbijać i zbierać na wąsy - załóż sobie swój topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no pięknosci moje - dobrze wygląda:) ktos jeszcze? ladaco? szejku? grupa wsparcia coolezanek lesbijek? no proszę - nie mam kasy ,zeby kupić - dołożylibyście sie - np w kwietniu mam urodziny co? proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale trzeba miec zalosne
zycie,zeby zakladac taki topic:okomus normalnemu by sie nie chcialo ani nawet nie nie widzial w tym nic smiesznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa poczucia humoru tez trzeba nie mieć , zeby przejmować sie "takim" topikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe sięga dna
Mam pytanie do autorki. Jak myślisz, jak czuje się po przeczytaniu twojego topiku kobieta, która zbiera pieniądze dla swojego dziecka na leczenie? Odpowiem ci: zażenowanie, że można być tak nieczułym, tak głupim żeby naśmiewać się z czegoś takiego jak zbiórka 1% na leczenie. Ci ludzie nie zbierają na samochód, wczasy za granicą ale na usprawnienie swojego dziecka, które potrzebuje kosztownych turnusów rehabilitacyjnych, sprzętu do poruszania się typu wózek, leków i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież wiadomo , ze nikt tu żadnej kasy przelewać nie będzie jesli cie to uraziło to sorry , nie taki był mój zamysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale trzeba miec zalosne
no rzeczywiscie trzeba miec czarny nick i 2000 postow zeby miec "super"poczucie humoru:)wyszlybyscie lepiej na dwor w taka piekna pogode a nie lasowac mozg na takim topicu,wlasnie przez takie osoby jak autorka kafe siegnelo dna🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe sięga dna
Kilka topików niżej jest właśnie taki temat. Matka prosi o 1% dla swojego syna. Nie jak ty na samochód, ale na to, aby jej dziecko było odrobinę sprawniejsze niż jest. Ty zakładasz taki sam temat jak ona - nawet tytuł zbliżony - i co, uważasz, że to nie jest nabijanie się. Że udał ci się żart? Mamy się śmiać? Nie, to nie jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe sięga dna
I jeszcze śmiecie dopisywać się w tamtym topiku: 14:54 [zgłoś do usunięcia] Pressure. (pressure06@gmail.com) Przykro mi, zbieram na wąsy :( Przykre to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie patrze na wszystkie tematy ten sie wziął z innego - dlatego powtarzam jeśli kogoś uraziłam to sorry nie robie sobie jaj z czyjegoś nieszczęścia nie odpisujcie i temat zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"można być tak nieczułym, tak głupim żeby naśmiewać się z czegoś takiego jak zbiórka 1% na leczenie" W którym konkretnie miejscu na tym topiku, ktokolwiek naśmiewał się ze zbiórki na leczenie chorych ? Trzeba wykazać naprawdę sporo złej woli aby tak to zinterpretować. Czasem poprawność polityczna doprawdy przesłania zdrowy rozsądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×