Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kodżo

Bułgaria czy może Grecja ?

Polecane posty

Gość jedz do Grecji
na peloponez , można biwakowac na dziko na plaży ,palic ogniska , jest luz i nie jest wcale drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grecja,byłam 4 razy i polecam ! Ktoś napisał,że się nie można napić ...Totalna bzdura ;/ Ja jeździłam i jak chciałam się napić to się napiłam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam
ja mam wykupione wczasy do Bułgarii też zbieram wiadomości o tym kraju z tego co już wyczytałam to warto szczególnie ze względu na pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co zagralas?
i co z ta Bulgaria? jak wrazenia? tez mnie to interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co zagralas?
czy morze czarne tez jest tak cholernie slone jak srodziemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale chyba chodzilo o to ze jest drogo, jesli chodzi o alko... nie wiem nie byłam w zasadzie ani tu i tu i to jest moj bol bo nie wiem na co sie zdecydowac na wakacje. W sumie uzalezniona jestem od last minute bo szukam w Itace. No i teraz Grecja tansza.. nie wiem sama :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjmnnn
byamtu i tu. grecja to raj na ziemi-szcerze, a bulgaria to syf i jedno wielkie smietnisko. tyle ze w bulfgarii taniej, ale co to za przyjemnosc pic w smrodzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kbvhkjbh
gdybym miala do wyboru grecje i bulgarie to tak jakbym miala sie zdecydowac na zjedzenie zajebistych lodow waniliowych czy psioego gowna..[przepraszam za wulgarne [porownanie, ale to prawda w bulgarii jest strasznie syfiasto, na plazy mozesz zobaczyc wszystko podpaski opony stare, kondomy. i to na kazdej!! a grecja jest fajktycznie pzrecudowna, nei dosc ze czysto to widoki zapierajace w piersiach, boska muzyka. nie pozalujesz uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta;);)
Bułgaria to dzicz cyganów!!!! Polecam Grecję! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwinia69
Kocham Bułgarię. W grecji nie byłam:(O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klemensg
Dla mnie nie ma porównanie Grecji do Bułgarii nie ma sensu. To zupełnie inne światy. Zdecydowanie wybieram Grecję! W sierpniu planuję pobyt na Rodos, znalazłam fajną opcję na netholiday. Idealny wypoczynek przez całe dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaJaki
Często jeździłam zarówno do Bułgarii jak i do Grecji. Uważam, że warto zobaczyć oba kraje, bo są naprawdę wyjątkowo przepiękne. W tym roku byłam z net holiday na Słonecznym Brzegu - myślę, że jeszcze nieraz tam pojadę. Grecję znam lepiej więc automatycznie Bułgaria jest dla mnie bardziej atrakcyjna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaak ale ja np teraz byłam z Coral Travel w Grecji i szczerze mówiac to ja się zakochałam w tym kraju! pięknie, smacznie i bezpiecznie! biuro bardzo zadbało o swoich klientów! nie ma co im tego zarzucić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt, to jest dobre biuro. Też z nimi byłam na wakacjach ale w Bułgarii. i szczerze? na prawde wypoczęłam w dobrych i dogodnych warunkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×