Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo byle zony

wysylanie cv do firm ktore nie prowadza rekr- komu sie udalo?

Polecane posty

Gość bo byle zony

ja wysylam, ale obwaiam sie ze jak zobacza w temacie o co chodzi to nawet nie przeczytaja :O czy sa tu ludzie ktorym sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo byle zony
nie moge bo to firmy rozsiane po calej PL a nie stac mnie by jezdzic do tylu miejsc, mog tylko do jedej blisko mojego miasta, ale nie sadze by mnie wpuscili... jak dzwonie do nich to ciagle slysze "moze nam pani wyslac ale nie prowadzimy rekrutacji" :O boje sie ze wywala bez czytania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzwonie i pytam sie czy sa miejsca pracy (poza tymi gdzie sa ogloszenia w necie itp) - kilka firm powiedzialo, ze (narazie np) nie rekrutuje ale zeby wyslac aplikacje - wtedy wysylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo byle zony
ja dzwonie i pytam sie komu moge wyslac aplikacje, wtedy podaja mi ososby kotre sie tym zajmuja... nie wiem jak zgrabnie zapytac o szefa, o kogos kto bezposrednio decyduje o zatrudnieniu, choc to sa tez duze, miedzynarodowe firmy i tam chyba nie decyduje jedna osoba a do kogos bardzo wysoko to chyba mnie nie dopuszcza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energiczna Trzydziestolatka - starasz się dobrze radzić, ale to niestety mało realne porady. Jestem szefem i nie wyobrażam sobie spotykac się z każdym kto szuka pracy, a żaden z moich pracowników nie podałby mojej komórki czy mejla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo byle zony
no wlasnie dokladnie o to mi chodzilo, ja szukam pracy ale rozumiem to doskonale, co mowila katarina witt, jakby to bylo tak latwo dostenpne to by sie szefowie nie opedzili od chetnych do pracy mi wystarczy ze podaja mi te mejle i zgadzaja sie zebym wyslala im cv, tylko mnie niepokoi CZY KTOKOLWIEK TO PRZECZYTA? CZY NIE WYRZUCA TEGO OD RAZU? skoro tylko rewq, znalazl tak prace to troche to malo pocieszajace... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak sobie pomyślę, to ja 2 razy w ten sposób znalazłam pracę, i większość z rozmów kwalifikacyjnych na których byłam, nie była rezultatem konkretnych ofert. Zresztą powiedzmy prawdę: dawanie ogłoszenia jest kosztowne, zgłaszają się w większości nieciekawe osoby, a każda firma ma pod dostatkiem cv które ludzie sami przynoszą:) Nie dają ofert, nie muszą, chętnych jest aż nadto. jakbym ja chciała odpowiadać tylko na oferty, to pewnie od skończenia studiów do teraz (a jest to pewnie coś koło 6 lat) siedziałąbym na bezrobociu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Laura :-) nie tylko rewq znalazł tak pracę zapewne :-) poza tym rewq miał dużo szczęscia i trafił w dobry moment z dobrym CV . inaczej pracy by nie miał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym wydaje mi się, że firmy bardziej doceniają ludzi, którzy potrafią sobie do takiej firmy znaleźć np maila czy adres i sami przynieść albo wyslać cv. Wiadomo, że taka osoba jest konkretnie tą firmą zainteresowana, w przeciwieństwie do dużej liczby osób, które wysyłają odpowiedzi na aplikacje jak leci, czasem nawet nie zmieniając nazwy firmy w liście motywacyjnym:) Oczywiście ja mówię o poważnych firmach, a nie ofertach typu "Praca dla każdego" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina Witt, chyba jestes szefem mafii, że masz utajnionego maila czy tez nie masz maila i komorki sluzbowej :) Wlasnie dzis bylam na spotkaniu w firmie ktora nie prowadzila rekrutacji :P Czy cos z tego wyjdzie to inna sprawa. Moj facet tez znalazl prace w ten sposob. Owszem, sa firmy, w ktorych to nie przejdzie (np. w mojej obecnej w ktorej jeszcze pracuje - od ok. dwoch lat nie zatrudniaja tam nikogo, kto nie bylby czyims znajomym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój, jestem akurat w trakcie dwóch rekrutacji, w każdej przeszłam 2 etapy i doszłam do finału, teraz czekam na telefon - i to jest dobijające:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też miałem w grudniu 2008 dwie rekrutacje i doszedłem do finału , jedna z firm mnie wybrała i zacząłem prace w lutym 2009 . życzę Ci podobnego rozwoju wypadków a najlepiej pracy już od kwietnia :-) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( w obu przypadkach te rekrutacje były spowodowane moim wysłanym CV bez ogłoszenia ) -->> żeby było jasne sam te firmy wyszukałem w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energiczna - mam i mejla i komorke, ale nie są dostępne dla każdego. Nie mogłabym normalnie pracowac gdyby tak każdy chciał się ze mną spotkać, zadzwonić itp. Oczywiście mam na mysli ludzi "spoza branży" (głupio brzmi, ale chyba wiadomo o co chodzi), bo w firmie i wśród osób z firmą związanych wszyscy mają namiary na mnie. Jesli szukamy pracowników to dajemy ogłoszenie i spotykam się z tymi, którymi jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc
rewq:)🖐️ a ja znów szukam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc
rewq-lipa :( ale sie nie poddaje, musze walczyc🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia 🌻 masz kolejne doświadczenie w CV , będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo byle zony
oj dzieki Wam za odpowiedzi, sa naprawde optymistyczne :) wlasnie na to licze- ze firmie sie nie oplaca podawac ogloszen i dlatego oprze sie na cv dostarczonych jej ot tak, co do branzy- to jest konkretna branza na ktrej ja sie znam, to jest moja pasja i dlatego mimo braku doswiadczenia w tej pracy wiedze juz mam, nie jestem tak jak ktos zupelnie z ulicy, ciagle doksztalcam sie na wlasna reke bo po prostu to lubie co do znajomosci- owszem, w ten sposob sprzatnieto mi stanowisko przed ok 6 miesiacami :O dostala je dziewczyna, jakas znajoma kogos w firmie ktora teraz sie obija :O jak ktos bedzie jeszcze chcial cos napisac to bardzo chetnie poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
energiczna - 2 tyg zastępowałam sekretarkę w firmie i mi zabronili pod żadnym pozorem dawania nr do prezesa, nawet nie mogłam łączyć większości osób, tylko tych których prezes znała i tak miałam się pytać w jakiej sprawie dzwonią, wtedy łączyć do prezeski i mowić o co chodzi i wtedy łączyć albo nie, więc energiczna jeżeli ktoś ci podał jakis nr do prezesa to musi to być baaaaaardzo mała firma, bo do prezesa firmy międzynarodowej się nie dodzwonisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj mi nr do wrigley, glaxo smith kline, allegro albo ernst&young :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×