Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo byle zony

wysylanie cv do firm ktore nie prowadza rekr- komu sie udalo?

Polecane posty

Gość gupeek
w mojej poprzedniej firmie 2 osoby się zatrudniły, wysyłając CV kiedy nie była prowazona rekrutacja. szef je sobie zbierał i kiedy potrzebował pracownika (prawdą jest, że było to zwykle po około miesiącu od otrzymania CVki) dzwonił do goscia, co CVke wyslal i pytal, czy jest wciaz zainteresowany. okazalo sie ze facet wciaz pracy nie znalazl, wiec sie bardzo ucieszyl. z tym drugim pracownikiem bylo bardzo podobnie. warto wiec takie CV pozostawiac w paru firmach, ktore rekrutacji nie prowadza, bo nigdy nie wiadomo, czy za chwile nie beda potrzebowali pracownika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie zadzwonili niedawno, mieli moje cv które wysłałam im w październiku 2008. Firma ta była na liście , którą sobie zrobiłam i która obejmowała miejsca w jakich chciałabym pracować. Ogłoszeń żadnych nie było, a okazało się że rekrutacja jest, a chętnych nie brakuje:) Pracę dostałam, dziś się dowiedziałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksienkaabc
Laura gratuluje i zazdroszcze;)😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo byle zony
Laura, gratulacje :) tez tak zamierzam zrobic, liste firm i wysylac do nich, w koncu nic na tym nie trace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Laura :-) dostałaś pracę tym samym sposobem co ja i co ciekawe odezwała się do Ciebie firma z pażdziernika 2008 ( ja do swojej tez wtedy wysłałem ) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No baaa rewq;) Ja wiedziałam że coś nas jednak łączy:-P Za gratulacje dziękuję, aczkolwiek zobaczymy jak mi tam pójdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo byle zony
to znowu ja, nadal bez pracy, czuje sie jak bezuzyteczny pasozyt :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc
bo byle zony -->szukaj nie poddawaj się🌻 rewq🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
kiedy szukałam pracy, wysłałam ok 100 zgłoszeń do firm które nie prowadziły rekrytacji, tylko że ja nie dzwoniłam wcześniej. Szukałam adresów na stronach internetowych, albo brałam adresy z ofert pracy na inne stanowiska niż to o które się ubiegałam. Stwierdziłam że ktoś w końcu odpowie.. Przychodziły mi potwierdzenia odbioru moich wiadomości, w kilku przypadkach dostałam odpowiedź: przykro mi ale nie prowadzimy obecnie rekrutacji. Minęło 8 m-cy od tamtego czasu- nie dostałąm żadnego zaproszenia na rozmowę od firm które nie prowadziły rekrutacji. I pewnie już nie dostanę. Pracę dostałam po wysłaniu cv w odpowiedzi na konkretną ofertę pracy. Kilkanaście cv również rozniosłam osobiście - też nikt do tej pory nie odpowiedział. Ale podejrzewam że to też dużó zależy od kwalifikacji jakie się posiada. Ja wtedy miałam w cv jedynie prAKTYKI i staż wiec pewnie dlatego nikt nie odpowiedział. Jeżeli T masz duże doświadczenie to na pewno się uda. Czego Szczerze Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stahhha
Hej, wiem że wątek był prowadzony dość dawno temu, ale obecnie jest u mnie na czasie ;p. Jestem po studiach, od 4 miesięcy szukam pracy bez skutku niestety. Planuje tak jak wy wysłać CV do wybranych firm. Mam jednak pytanie co napisac w tresci tego maila i w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj aplikować przez stronę - rekrutacyjnarewolucja.pl, wiele ofert możesz tam znaleźć, które powinny przykuć Twoją uwagę ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zalezy od tego jakiej pracy szukasz w jakim okresie ja tym sposobem znalazlem super prace ale w anglii jako fizol ale na dobrze platnym stanowisku wysylalem cv do dzialu sprzedazy bo innego maila nie bylo w firmie wiedzieli ze jest potrzebny ktos i tym sposobem jakis biurowiec jeszcze zapunktowal czasami jest potrzrbny pracownok a tej konkretnej osoby wlasnie nie mozna znalezc jesli masz bogate doswiadczenie aw branzy do ktorej slesz cv to sam fakt ze ktos to zatrzyma na kompie dziala juz na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×