Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość timikimi

podziękowania z czekoladek dla gosci??

Polecane posty

Gość timikimi

hej bylam dzisiaj w drukarni zamowic zaproszenia i nalepki na wódke i zobaczyłam ze w ofercie rowniez maja podziekowania dla gosci w kaształcie kwadratu lub prostokąta z czekolady z podzekowaniami za to ze byli z nami w tym waznym dniu i mozna takgze dodac do tego zdjecie... co myslicie o tym?? fajny pomysl?? moze ktos takie cos mial albo cos takiego dostal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sammer
fajny pomysł podoba mi sie.Ja wprawdzie nie dostałam nigdzy takich czekoladek na weselu ale moja znajoma była i dostała i bardzo ja to ucieszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie kolejne niepotrzebny zwyczaj z zagranicy. W Polsce tradycyjnym podziękowaniem jest paczuszka z ciastem a nie migdały czekoladki etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sammer
gorzesj jak ciasta nie sterczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wiesz ilu gości zaprasza i ile paczek trzeba mieć przygotowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timikimi
ale ja akurat palnuje dac i caista i czekoladki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timikimi
wiesz smiesznie by byla dac jedna mala czekoladke samą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timikimi
a poza tym nie jestem sknerą! goscie raczej nie beda narzekac ze dostali czegos za duzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U znajomej były czeladki z e zdjęciem to raczej ludzie się z tego śmiali niż sprawiło im to przyjemność;-) bo sama czekoladka była dość niesmaczna:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosznel
a ja bylam na takim weselu gdzie były czekoladki i to fajna sprawa wszyscy byli mile zaskoczeni - naprawde dobry pomysl! i były ze zdjeciem i jakos nikt sie nie smial bo co w tym smiesznego?? chyba ze ludzie z jakiegis zascianka nie wiedzieli jak sie zachowac.... a czekoladka byla pyszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My robimy czekoladki. Mój przyszły mąż się uparł bo to związane z jego branżą, a ja i tak chciałam wymyślić jakąs forme podziękowania także uznaliśmy ze takie pyszne czekoladki ladnei zapakowane z naszym zdjeciem i krótkim podziękowaniem sa jak najbardziej na miejscu ;-) Slub to jedyny dzien kiedy mlodej parze wszystko wolno i wszytsko wypada, a nasi goscie to osoby nam bliskie i nei sadze zeby ,mialy sie z tego smiac! ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsahg
pierwszy raz o tym słysze ale naprawde fajny pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieliśmy czekoladki. bez zdjęcia, normalne mleczne, wielkości tak ok. 3 na 3 kostki normalnej czekolady. bez żadnych zdjeć (po co ma moja twarz potem wylądowac w śmietniku? :P), na papierku były nadrukowane podziękowania za spędzenie z nami czasu i miłą zabawę. wszystkie pozabierane albo zjedzone, bo żadna nie została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o normalne podziękowania dla gości? Myślę, że ten zwyczaj ma coraz więcej zwolenników i uważam, że to bardzo miła rzecz i nie ma się z czego śmiać. Akurat czekoladki ze zdjęciem mi się za bardzo nie podobają wolę np. ręcznie robione praliny ale jeśli wam się podobają to zamówcie, to naprawdę miły zwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
ja tez jestem jak najbardziej za takimi czekoladkami-podziekowaniami :) na pewno lepsze to niz mogdaly... sama o takich myslalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jlewhg
super pomysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też...
myślę o tych czekoladkach, tylko hmm nie wiem jak dać je gościom? czy np. po dwie czekoladki dla każdego rozłożone na talerzyku jeszcze przed weselem, tak, że na wejściu gości będą one już leżały i wtedy napis, że dziękujemy za przybycie i życzymy miłej zabawy, czy raczej dać już po weselu kiedy goście będą wychodzić, np. częstować ich tymi czekoladkami z koszyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie czaję tych dodatkowych pierdoół jak migdały, woreczki, pudełeczka :o może jak bym organizowała małe pryzjęcie, kameralne, to wteyd bym się postarała ę-ą i zmodziła coś z takimi dodatkami, ale skoro goście dostają na weselu paczkę z ciastkami (+ czasami wódkę) no to bez jaj, w dupie im sie poprzewraca od tego słodkiego! Ja uważam, że PODZIĘKOWANIEM za przybycie na slub dla gości jest właśnie WESELE, cyzli suto zastawione stoły, alkohol, co sobie życzą-mają podane, od ciast, owoców, po dania główne, przystawki i wszytsko to, co się na weselu je. Po cholere im jeszcze dziękować? Tyle milionów wydanych na wesele i jeszcze dziękować po raz setny? be zprzesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się to bardzo podoba, wiadomo że wesele jest podziękowaniem samym w sobie, a ta czekoladka to właśnie taki miły drobiażdżek. U mojej przyjaciółki były właśnie czekoladki i gościom się bardzo podobały, częśc swoje zjadła, częśc sobie spakowała na pamiątkę. Czekoladki były położone na talerzykach po jednej sztuce dla każdego, także każdy się rozsiadł i rozmawiał o "niespodziance na talerzyku". Wiadomo, że co miasto to inny zwyczaj, ja w moich stronach np. nie spotkałam się z dawaniem ciast na podziękowanie, kiedyś dostałam taką małą buteleczkę wódki, ale to mi się już nie podobało bo wódki nie piję. Migdały w woreczkach też mi się nie podobają, są takie bezosobowe. U siebie tez planuję takie czekoladki :) Ale wiadomo, każdy ma swój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhth5hh
Dobre środki na potencje będą idealnym wyborem dla każdego mężczyzny, który miewa intymne problemy. Dzięki nim może on odzyskać pewność siebie i poczuć się lepiej z samym sobą. https://www.harempower.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×