Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soledat 82

Upije się dziś z rozpaczy i może oddam...

Polecane posty

Gość Soledat 82

pierwszemu lepszemu w miarę przystojnemu , łowy czas zacząć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soledat 82
Żeby tylko alkohol szkodził, ale mi zaszkodził ktoś a nie coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudlan
Ja też Ci się oddam ,ale na trzeźwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soledat 82
Co mi leży na sercu ...? Usłyszałam od faceta,że jestem niedorżnięta i w sumie nie wiem o co mu chodzi ,ale dodał jeszcze ,że jest w stanie spełnić każde moje marzenie za jedna noc w hotelu ze mną . I jak tu zrozumieć mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soledat 82
Nie jesteśmy ze sobą , ja mam męża a jego znam tak z widzenia, ale facet ma ochotę na mnie i już nie raz składał mi dziwne propozycje np. seks w celu wymieszania krwi itp , ale dzis uszłyszałam to i poczułam sie ... no własnie jak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soledat 82
i z tym oddaniem w temacie to taki mały akt rozpaczy , ale nierealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mozliwe Ewcia
aa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soledat 82
Teoretycznie mam męża , praktycznie nie ... Ja go olewam cały czas , ale jakoś tak dziwnie się składa,że nie tylko on robi takie propozycje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdsa
jfkhsakjfas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soledat 82
raczej atrakcyjna ale nie wyzywająca , to nie pierwszy raz , kiedy mamy z mężem tego typu problem , chociaż o tym mu jeszcze nie mówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanrantulllka..
Chyba dziewczynko za dużo filmu "Niemoralna propozycja"....marzycielka.Ale masz problem...nie ma co...Mężem się lepiej zajmij a nie jakimś dupkiem który chce cię przelecieć...A ty co..? płaczesz z tego powodu bo ci to powiedział....no rzeczywiście..weź się lepiej upij..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soledat 82
Płacze bo nie miał prawa tak powiedzieć , nigdy nie dałam mu żadnego sygnału ,że może między mani coś byc , a co do męża to nasze relacje są jak najbardzie w porządku . Dlaczego się tak uniosłaś tak cięzko uwierzyć ,że atrakcyjnym kobietom składa się tak głupie i puste propozycje ! Kiedy któraś o tym powie głosno zaraz się na nie naskakuje,że albo sobie dodają albo są dziwkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanrantulllka..
Nie naskakuje na Ciebie..ale nie rozumie dlaczego tak się tym przejmujesz? To tylko facet i zamiast mózgu uzywa innej części ciała.A Ty jako osoba rozsądna nie powinnaś zawracać sobie tym głowy a tym bardziej użalać się nad sobą i upijać...a już zupełnie nie rozumie Twojego postu,że się oddasz pierwszemu lepszemu...JAK NAS WIDZĄ TAK NAS PISZĄ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca tego
i oddałaś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×