Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OlkaZ

jak odzyskać miłóść męża??? Pomocy

Polecane posty

Mój mąż powiedział, że mnie nie kocha, że razem będziemy jeszcze tylko pare tygodni, a potem sie wyprowadzi. Nie ma innej kobiety. Chiałabym, żeby znowu mnie pokochał. Co robić?? Macie jakieś sposoby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamburynoo
Nie mozna nikogo zmusic do miłości. Ale kiedyś przeciez kochał. No to trezba mu o tym przypomnieć. A jak? Zaakceptować jego decyzję. Powiedzieć: trudno, nie mogę Cię do niczego zmuszać, zrobisz jak zechcesz. I robic swoje. Tzn. zająć się sobą. Wychodzić do koleżanek, zadbac o siebie, jakaś nowa fryzura albo ciuszek. Jesli jeszcze cos do Ciebie czuje to powinno to na niego zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Ci
Nigdy przenigdy nie pytaj go co mozesz zrobic aby cie pokochal i nigdy nie blagaj aby zostal - to tylko pogorszy sytuacje i sprawi ze sie jeszcze bardziej od ciebie oddali. Na codzien staraj sie byc pogodna, rozmawiaj z nim jak z najlepszym przyjacielem i pytaj go na przyklad - jak mu minal dzien w pracy. Staraj sie nie plakac wiem ze to trudne ale musisz byc silna. A jesli na koniec sie wyprowadzi i bedzie to koniec to sie z tym pogodz - jest o wiele lepiej byc sama lub znalezc kogos kto bedzie Cie kochal jak szaleniec niz byc z kims kto nie chce byc z toba. Mowie z doswiadczenia - moj pierwszy maz tak zrobil. Staralam sie robic wszystko aby to uratowac i wiesz co przezylam 12 miesiecy istnego piekla. W koncu postanowilam ze ja zasluguje na cos lepszego i jesli on nie chce byc ze mna to ja takze z nim nie chce byc. Teraz jestem zona po raz drugi i nigdy w zyciu nie bylam tak szczesliwa a jestesmy razem juz 5 lat Glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważaj!
Wg psychologów mężczyźni bardzo rzadko odchodzą w próżnię. Gdzieś mają jakieś zaplecze w postaci innej kobiety. Warto to dobrze sprawdzić. Dla swojego dobra sprawdź to dyskretnie. Musisz wziąść się w garść. Nie płacz przy nim. Nie okazuj swojej słabości. Myśl o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteria_pl
jakby mój powiedział,że będziemy razem jeszcze pare tygodni to szukałby swojej walizki za drzwiami! Jak możesz w ogóle pozwolic,żeby tak do Ciebie mówił? tłumaczył chociaż dlaczego tak mówi? dlaczego liczy tygodnie i na co czeka w takim razie? Skąd masz pewność,że za tym nie stoi inna kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do OlkaZ
co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivviavv
jeśli jeszcze z Tobą mieszka to myśle ze jest to sygnal mowiacy : zrob cos zeby bylo dobrze bo odejde . Zaspokój wiec potrzeby kazdego czlowieka: 1. potrzeba estetyki - Twoj wyglad - idz do fryzjera/ lekarza medycyny estetycznej , posprzataj w mieszkaniu / zamów sprzątaczkę 2. Poczucie docenienia -pochwal 3. Czułość i ciepło - bądź uśmiechnięta , niestety mężczyzn odpychaja kobiece łzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivviavv
napisz czy podziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co to znaczy ze będziecie jeszcze k8lka tygodni razem? Śpicie w jednym łóżku uprawianie seks? Nadal pieczesz mu gracie? Zajmij się lepiej sobą zacznij wychodzić wieczorami niech wie co traci. Ale nie błagam żeby został nie poniżej się i moej swoją godność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Najgorsze, ci mozesz zrobic to blagac go o to, aby nie odchodzil. To dziala w druga strone. Nie pokazuj mu swoich slabosci, pokaz ze jestes silna (nawet jesli w glebi duszy umierasz z cierpienia i zalu), udowodnij ze to nie koniec swiata. I nawet jesli rzeczywiscie zdecyduje sie odejsc, to mu na to pozwol. Twoja obojetnosc  bedzie najlepszym sposobem. Faceci nie lubia jak sie o nich zabiega a szczegolnie blaga o milosc. Oni sa zdobywcami. Staraj sie zyc pelnia zycia, pokaz mu ze swiat na nim sie nie konczy, ze masz przyjaciol i nie ubolewasz nad jego odejsciem. Wtedy mozliwe ze przemysli wszystko i wroci. A jesli nie to przymajmniej zobaczysz ze nie bylo warto walczyc o ten zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Spoko, dopiero zorientowalam sie ze ten post zostal napisany 10 lat temu... 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×