Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Allahaja

Help! znajomości internetowe w związku!

Polecane posty

Gość Allahaja

Rozstałam się właśnie z moim facetem- X. Dla mnie głupia sprawa, ale chciałabym poznać wasze zdanie. Pan X od dawna szukał kogoś dla siebie, między innymi przez internet. Tak też, poznał mnie. Mieliśmy wielkie plany, po czym ni z tego ni z owego w ten piątek (co był) oprosiłam go o możliwość skorzystania z jego telefonu. Akurat przyszedł sms od jakiejś "Kaśki". Zaczęłam żartować, że to pewnie jakaś odrzucona miłość ale żart przerodził się w kłótnię. Pan X stwierdził, że osoba z którą pisze to znajomość internetowa sprzed 3 lat i że piszą do siebie od czasu do czasu. Wiem, że to jest kwestia zaufania, ale ja też miałam takie znajomości i po pierwsze nie udostępniałam od razu swojego nr tel. a po drugie, jak pisałam, że z kimś jestem to zwykle się te kontakty urywały. Pan X stwierdził, że nic go nie łączy z "Kaśką" poza sms-ami, a ja nie będę decydowała o jego znajomościach. Jestem zdezorientowana- jak Wy, postrzegacie tą sytuację? czy to, że odszedł znaczy, że ta znajomość z sms-a była dla niego więcej warta niż znajomość ze mną? czy w ogóle rozpatrywać to w takich kategoriach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×