Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obowiazek ***

Czy lubicie gotowac ? czy ugotowanie obiadu dla meza to wasz

Polecane posty

Gość gość
U mnie to zależy od nastroju, ale generalnie lubię gotować. Jesteśmy tylko we dwoje, ale jak mąż pracował na miejscu, to codziennie był ciepły obiad, albo jednodaniowy, albo dwu. A teraz jak jest w delegacji i jest lato, to ja jem "byle co", tzn. jakieś warzywa na patelnię, kotleciki drobiowe, filet z kurczaka w jakimś sosie śmietanowym, po prostu, coś , żeby nie trzeba było długo stać przy garach. Mój facet też umie i lubi gotować, tylko nie zawsze ma czas. Ale jak już zacznie gotować, to ja lubię być przy tym , bo jak on jest sam i gotuje, to kuchnia przypomina pobojowisko:-). Nie bardzo umiem piec, najlepiej wychodzą mi chruściki... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie gotowac jak mam czas a tego w tygodniu nie mam , nie jest to moim obowiazkiem , w domu czesciej maz gotuje bo jest wczesniej w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię gotować..bo nie potrafię. Proste dania zrobię, np.spaghetti z sosem ze sloika, pierogi czy krokiety, zazwyczaj trzymam się przepisów bo sama z siebie nie potrafię dobrać przypraw, połączyć nowych składników wg siebie. Poza tym mąż i ja pochodzimy z różnych regionów i lubi różna kuchnie..on ze śląska gdzie w domu u niego gotuje się tłusto i ciezkostrawnie, a znowu wole jakieś zapiekanki makaronowe, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gotowanie to mój obowiązek. Ale tylko dlatego, że mąż w tym momencie remontuje nasz dom. Wcześniej gotował głównie on (robi to lepiej i smaczniej). Teraz wolę żeby dokończył murowanie, niż odrywał się od roboty żeby stać przy garach ;) Wcześniej nie lubiłam i nie umiałam gotować, ale teraz idzie mi coraz lepiej. Co prawda dużo korzystam z gotowych produktów (sosy w słoikach, pesto, gotowe pierogi) ale to dlatego, że nie mamy kuchni i muszę zrobić coś na szybko nim mąż zacznie mi pylić gipsem w pokoju :D Ostatnio wymyśliłam placki ziemniaczane z cukinią - pycha! Może będzie ze mnie kucharka kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaa na
Nie lubie gotować szczególnie teraz gdy musze co chwila patrzyć do noworodka i jest to uciążliwe .Mąż ma prace .Ja pracuje w domu.Na szczęście mam 11 letnią córke co córeczki mi przypilnuje i do te go mam 4 i 2 latke i jest dla kogo gotować.Jeśli mąż jest na urlopie lub nie idzie do pracy on raczej wtedy gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mieszkasz w Polsce to wszystko jest twoim zasranym obowiązkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cila
Ja to uwielbiam gotować, mąż zadowolony jest bardzo, lubi moje obiady, staram się robić codziennie coś innego. Ostatnio w sferisie kupiłam sobie szybkowar i parowar polecam go wszystkim zapracowanym. Wybrałam dokładnie te modele https://www.sferis.pl/szybkowar-tefal-clipsominut-easy-p4620768-6l-p506482 https://www.sferis.pl/parowar-russell-hobbs-19270-56-800w-srebrno-czarny-9l-p472798

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Mamaa na 2017.08.11 - to ile w końcu naklepałaś tych bachorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gotuje sla o. Nawet z przepisow wychodzi mi kiepsko. Nikt nie chce tego jesc. Natomiast maz gotuje ssie swietnie i uwielbiam jego obiady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Uwielbiam gotować a pieczenie mnie relaksuje. Koleżanki pukają się w czoło jak widzą mnie po pracy nad ciastem. Nie robię ciast codziennie ale lubię wyszukiwać nowe przepisy i kręcą mnie te skomplikowane, jakiś sernik ukręcić czy szarlotkę To każdy potrafi. 
mój mąż też potrafi gotować i piec. Może nie tak jak ja, ale potrafi, nie czuje się wykorzystywana ani że to mus. W weekendy gotujemy razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×