Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mlodamamaaaa

Wpadka, dziecko, mlodszy facet

Polecane posty

Czesc Jestem mama polrocznego krzysia, to byla wpadka z facetem mlodszym odemnie o 7 lat tzn. on mial wtedy 18, napoczatku byl to zwiazek bez zobowiazan sam seks, w lozku jest swietny, zakochalam sie w nim, mowilam mu o tym, ale on na poczatku naszej znajomosci oglaszal, ze nie szuka stalego zwiazku jest mlody ma na to czas, chcialam zerwac z nim kontakt 2 miesiace sie z nim nie spotykalam, ale niewytrzymalam. Teraz gdy przychodzi odwiedzic synka, mam ochote go zabic, nie moge mu nic zarzucic ze go zaniedbuje przychodzi codzinnie co 2 dni. Wiem ze juz nic z tego nie bedzie ale go nadal kocham. Nie kochalam sie 8 miesiecy i bardzo mi tego brakuje seks jest dla mnie wazny, ale czy bedzie chcial utrzymac chociaz takie kontakty jak przed dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy takie kontakty jak przed dzieckiem Cie satsfakcjonują? Chcesz być dla niego tylko wtedy gdy będzie miał ochotę na seks, pomimo, że dla Ciebie to coś więcej? Zastanowiłaś się jak będziesz cierpieć gdy będzie miał w takim układzie jeszcze kogoś? Albo gdy się zakocha i poprostu przestanie przychodzić do twojego łóżka? Czy nie lepiej od razu podjąć decyzję o uzdrowieniu wasztch kontaktów ze względu na dziecko i szukac szczescia z kimś innym? Wiem, że na poczatku bedzie to trudne - ale uwierz mi- na dłużśzą metę to jedyne słuszne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pier.....
co za zwalony leb??!!!! i to jest matka? wspolczuje dziecku. Chlopak - bo to jeszcze nie mezczyzna stanal na wysokosci zadania, stara sie dla dziecka a ty kwoko myslisz jak go zaciagnac do lozka, co za siwat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu jest dla mnie wazny i nie chce go stracic to swietny facet, tyra jak wol placi alimenty, kocha dziecko, ale chcialabym zeby mnie tez pokochal. jestem glupiaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa, postaw sobie przecinek - codziennie, co 2 dni. Ustalenie tego faktu chyba nie zmienia generalnie problemu młodejmamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pokocha Cię. Nie licz na to. Im szybciej to sobie uświadomisz tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×