Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość regeneraacja

Arytmia-nieregularne bicie serca-pomocy

Polecane posty

Gość regeneraacja

Witam od jakis dwoch tygodni czasem robi mi sie slabo tzn. nie umiem zlapac tchu i zaczynam czuc ze moje serce pracuje bardzo szybko i nierowno tzn. uderza szybko po czym robi sobie krociutka przerwe i potem znowu uderza szybko gdy to sie dzieje nie moge sie ruszac bo gdy sie porusze mam wrazenie ze serce wali mi jeszcze szybciej. Ten stan przechodzi po ok 15 min. zaobserwowalam jeszcze ze serce bije mi nierownomiernie ale nie codziennie. Sa dni ze bije normalnie ale sa tez takie ze katastrofa. EKG, EkG wysilkowe w normie echo serca OK. Co to moze byc? mial ktos tak z was juz kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regeneraacja
nikt z Was tak nie mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
mi sie zdarza.... nie zwracam na to specjalnie uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczyny arytmii
są rózne. najprosciej isc do kardiologa jakiegos kumatego i niech zrobi badania. Echo serca i holter byłoby dobrze. w echu wyjda wszelkie wady czy anomalie a holter pozwoli stwierdziz kjak serce pracuje przez cała dobe. ja miałam takie badania i własnie w echu wyszło ze niedomyka sie zastawka i stąd arytmie. ponoc z tym sie zyje normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczyny arytmii
jeszcze warto byłoby zbadac hormony tarczycy , najprosciej tsh no i może cukier . nic mi wiecej nie przychodzi do głowy ale kardiolog kurcze powinien doradzic co i jak zbadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regeneraacja
echo wyszlo OK jutro mi hotlera na weekend zakladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczyny arytmii
jak cie badaja to w koncu cos tam stwierdza, moze własnie przyczyny będa nie typowo od serca ale cos innego np tarczyca ma wpływ. poczekaj i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara19888
Ja bym polecała coś od Sanity, sama używam Simple. Kosztował niedużo a działa bezawaryjnie już od roku. Bateria długo są w stanie podziałać, nie muszę co chwila nowych paluszków kupować. Mankiet wygodny, przewód powietrza odpowiednio długi, samo urządzenie z przyjaznym wyświetlaczem, wszystko wygodnie widać na blacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Simple jest bardzo dobry, mierzy precyzyjnie i szybko. Druga kwestia to brak bolesnego ucisku mankietu co wiem że jest częstym problemem. Moi rodzice mają taki ciśnieniomierz który pompuj***ardzo mocno tak agresywnie bym nawet powiedziała i u nich mierzenie ciśnienia to jest droga przez mękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat? Przy poczatkach menopauzy takie rzeczy sie zdarzaja. Tak czy inaczej polecam duze ilosci magnezu i olej z kryla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz zauwazylam, ze to watek sprzed 8 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość king
Dnia 23.10.2018 o 17:54, Gość gość napisał:

Simple jest bardzo dobry, mierzy precyzyjnie i szybko. Druga kwestia to brak bolesnego ucisku mankietu co wiem że jest częstym problemem. Moi rodzice mają taki ciśnieniomierz który pompuj***ardzo mocno tak agresywnie bym nawet powiedziała i u nich mierzenie ciśnienia to jest droga przez mękę.

Namawiała mnie siostra na ciśnieniomierz Simple i rzeczywiście działa dokładnie, szybko, złego słowa powiedzieć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrekiii

Z tych ciśnieniomierzy jakie przejrzeliśmy z żoną w internecie to najbardziej przypadł nam do gustu SmartCardio i faktycznie sprawdza się bez uwag. Pomiar jest szybki, wyniki są dokładne, ładnie wszystko widać na ekranie, ma rzeczywiście dobre mocne podświetlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaa

Simple to nam wypatrzył w internetach akurat mąz ;) Spoko ciśnieniomierz, nic się nie psuje, wyniki są dokladne, nie zajmuje dużo miejsca jak czasami trzeba gdzieś pojechać i wziąć urządzenie ze sobą to jest z tym luz, nie trzeba kombinować specjalnie dużo miejsca w torbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Od córki dostałam w prezencie ciśnieniomierz Smart Cardio niedawno i działa bardzo dobrze, szybko, dokładnie. Mogę polecić taki model.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Też polecam zestaw z ciśnieniomierzem SmartCardio i pulsooksymetrem DuoControl. Razem wychodzi taniej, wszystko solidne, atestowane, do codziennego korzystania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aacc

Może zerknij sobie na Serce Plus od Sanity, ciekawe urządzenie, które szybko robi pomiar, wygodne w obsłudze, stosunkowo tanie a od polskiej firmy więc masz pewność, że jakościowo będzie na wysokim poziomie, nie będzie trzeba obawiać się o jego działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Z tego co wiem to te sprzęty jakie firma Geratherm robi mają pozytywne opinie użytkowników więć może zwróć na nie uwagę, pewnie to będzie dobra opcja, powinny się w praktyce sprawdzić, a co do ciśnieniomierzy też mają kilka modeli jak prosty Easy Med. Ludzie sobie chwalą niezawodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×