Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
eska18

Dział windykacji. Skąd oni mają mój numer tel.?

Polecane posty

Witam. Mam do was pytanie. Dziś wydzwaniał do mnie jakiś nieznany numer, nie wiedziałam kto to. Dzwonie pod ten numer, a tu się okazuje że to dział windykacji lukas banku ... i jakiś pan mi sie pyta czy ja mam jakieś zadłużenia u nich :/ heh a najlepsze w tym wszystkim jest to ze ja nie mam ukonczonych 18 lat więc nierealne jest żebym wzięła jakąś pożyczke w banku... i stąd pytanie : skąd oni mają mój numer telefonu? wyssali sobie z palca ? czy ktoś im musiał podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggdfghgf
pomyłka zwyczajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dział windykacji ma wiele sposobów,zeby pozyskać nr do dłużnika.Mają umowy z firmami telekom. i firmami marketingowymi,które "odsprzedają" firmom wind. nr tel (niby w celech marketingowych) he he,a później windykatorzy obdzwaniają te nr i większość okazuje sie pomyłką,a Ty znalazłaś sie właśnie w tych pomylkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym poszła do
ja bym sie na Twoim miejscu przeszła do lukas baku Miałam podobną sytuacjie że otwożył ich pracowwnik na mnie konto bez mojej zgody czy też podpisu (sprawa skonczyła się w sądzie ) nie wiem do tej pory z kąd miał moje dane bo staram się nie udotępniać moich danych osobowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy jeżeli moja matka ( z którą nie mam od jakiegoś czasu kontaktu) ma długi i załóżmy,że to ona podała temu bankowi mój numer żeby np. odemnie ściągneli te pieniądze to czy ja będe musiała po skończeniu 18 lat spłacać jej zadłużenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Absolutnie nie.Długi po matce można tylko i wyłącznie odziedziczyć.Nie ma takiego prawa,zeby matka "zwaliła"ten dług na Ciebie.Poza tym jak dzwonia do Ciebie z windykacji to na wstępie rozmowy muszą potrierdzić Twoją tożsamość poprzez podanie przez Ciebie np. daty urodzenia,nie mogą się ot tak zapytać czy masz u nich dług.Więc nie przejmuj się nic Ci nie grozi,a nawet jeśli okaze sie,że ktoś podał Twoje dane,to znaczy,że kredyt został wyłudzony przez kogoś innego,a w tym przypadku zgłaszasz sprawę do prokuratury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w podobnej sytuacji. Nie mam skonczonych 18 lat a getBACK wydzwania do mnie i wysyla sms z zadaniem splacenia prawie tysiąca zł. Czy mozna sie u nich zadłuzyc bez podpisania jakiegos papieru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zanim jednak na cokolwiek sie zgodzisz poproś o swój pesel lub adres zamieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rene z
Get Back to nie jest firma u której się można zadłużyć "bezpośrednio". Oni raczej skupują długi. Czyli np jak zawarłaś umowe na tel i nie płacisz to oni od operatora wykupują twoje długi. Ale generalnie jak dzwonią do Ciebie to pewnie chcą iść na ugodę. A jak nie chcesz ugody no to pewnie dostaniesz wezwanie do sądu albo komornika czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też raczej bym nie czekał aż komornik zapuka w drzwi,ale to co kto woli. Znajoma właśnie wiem że zawierała ugodę z get back. Albo już spłaciła albo ma jeszcze tylko jedną ratę. Tak że do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy piszecie jeśli nie brałaś kredytu to co masz niby spłacać ? W żadnym wypadku nie należy podawać swoich danych osobowych numer ktoś podał na odczep się , a ty jesteś koziołkiem tego spektaklu . Zgłosić na policję o nękanie telefoniczne ,nieuzasadnione i przedstawić dowody w postaci okazania połączeń . Niezależnie od tego czy , dług masz , czy też nie , nie można nękać telefonicznie dłużnika - sprawdzone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letgosavelife

Ponieważ najprawdopodobniej jesteś zadłużona, miałem ostatnio podobnie z EOS Ksi i doszliśmy do porozumienia, spłaciłam dług i dzięki nim tak naprawdę nie muszę już się bac o sprawy finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damiano
Dnia 19.07.2019 o 13:51, Gość letgosavelife napisał:

Ponieważ najprawdopodobniej jesteś zadłużona, miałem ostatnio podobnie z EOS Ksi i doszliśmy do porozumienia, spłaciłam dług i dzięki nim tak naprawdę nie muszę już się bac o sprawy finansowe.

tu sie zgodze z Eosem mozna się dogadać, z innymi nie wiem wiec nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzialowygosc

Mają taką baze danych, a co do Eos KSI też się zgadzam. Nie można od nich uciekać skoro oni chcą tylko dla Ciebie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaus

Dokładnie. Mają tzw. rejestr dłużników i bez problemu mają twoje dane także ucieczka i blokowanie numerów nic nie da 😉 wiem z własnego doświadczenia. Właśnie z tego eosu też do mnie dzwonili aczkolwiek nie wiem czego się w zasadzie bałem. Po prostu opłaciłem należność i spokój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mik

Widzę, że nie tylko ja trafiłem do eos.... ;) Najważniejsze, to się nie bać i nie dać sobie wmówić, że najlepiej nie odbierać. Prawda jest zupełnie inna, bo najlepiej jest odebrać albo samemu zadzwonić i spróbować ustalić co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whatisthis566
Dnia 11.08.2019 o 23:23, Gość Mik napisał:

Widzę, że nie tylko ja trafiłem do eos.... 😉 Najważniejsze, to się nie bać i nie dać sobie wmówić, że najlepiej nie odbierać. Prawda jest zupełnie inna, bo najlepiej jest odebrać albo samemu zadzwonić i spróbować ustalić co dalej.

no cóż czasami naprawdę nie ma jak spłącić długów, dlatego właśnie istnieją takie firmy jak eos, bądźmy tego świadomi że nam pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koncco

Jak jesteś dłużnikiem to musza mieć, tak działa państwo, do mnie dzwonili z eos ksi i doszliśmy wspólnie do porozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woterboj
Dnia 26.09.2019 o 12:54, Gość Koncco napisał:

Jak jesteś dłużnikiem to musza mieć, tak działa państwo, do mnie dzwonili z eos ksi i doszliśmy wspólnie do porozumienia.

i bardzo dobrze, miałem bardzo podobną sytuację z nimi, trochę się to ciągnęło ale dzięki nim wyszedłem na prostą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczogalon

sprawa jest prosta, ktoś nie płaci podatków to ma dług a jak ma dług to sciągają z niego pieniądze i nie ma co od tego uciekać ani zaprzeczać bo będzie tylko gorzej, miałem taką sytuacje że dzwonili do mnie z eos ksi chyba i faktycznie mialem dlugi i doszlismy do porozumienia po 2 tygodniach juz mialem 0 dlugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celia

Ktoś u kogo miałeś dług sprzedał go do firmy windykacyjnej i podał dane w celu jego ściągnięcia. Ładnie mi to wytłumaczyli w eos ksi i udało się sprawnie dojść do porozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hawlud

polecam naprawdę odebrać i porozmawiać. Może też Ci pomogą tak jak i mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lypt

Twoje numery są tak na prawdę widoczne wszędzie. To nie jest problem taki dostać. mój eos znalazło bez problemu ale tylko mi pomogli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filt
Dnia 20.10.2019 o 15:06, Gość lypt napisał:

Twoje numery są tak na prawdę widoczne wszędzie. To nie jest problem taki dostać. mój eos znalazło bez problemu ale tylko mi pomogli

Właśnie, oni mają wszystko w bazie danych i pomagają ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza

eos ksi jest ogólnie znany na rynku z pozytywnego podejścia do dłużników i szukania korzystnego rozwiązania, to lepsze niż straszenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosolix

jak jesteś dłużnikiem to muszą mieć, państwo za to odpowiada, ale nie martw się eos ksi to dobra firma jak byś potrzebwał pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feliks

z doświadczenia powiem ci że dobrze trafiłeś, z tych firm eos ksi jest najbardziej cywilizowany, traktują ludzi sprawiedliwie i ich propozycje są naprawdę w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cast

Cóż za niespodzianka, że windykacja ma numer telefonu... Podawałeś/aś go przy braniu usługi/pożyczki i wierzyciel przekazał dane kontaktowe do windykacji. Proste, taki wymóg. Co do EOS Ksi - wystarczy w internet zajrzeć i praktycznie nic na nich nie ma poza sytuacją sprzed 10 lat, kiedy to zostali ukarani ale najwyraźniej był to ostatni raz i wzieli lekcję z tego. Teraz jakość usług i etyka pracy na bardzo wysokim poziomie, ja nie mam długów ale jestem pełnomocnikiem żony, której dług wisi u eosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elewaon
Dnia 3.11.2019 o 21:43, Gość feliks napisał:

z doświadczenia powiem ci że dobrze trafiłeś, z tych firm eos ksi jest najbardziej cywilizowany, traktują ludzi sprawiedliwie i ich propozycje są naprawdę w porzadku

zgadzam się, ważne jest żeby znaleźć taką firmę która pomaga, eos akurat spoko bo też mi pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×