Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Euforia już po obiadokolacji?:)Ja już bigos na jutro sobie zrobiłam,oj ale chyba będe miała posiedzenie na tronie dziś albo jutro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
witajcie, mam pytanie: czy mozliwe zebym sprawdzila czy jestem w ciazy 10 dni po stosunku? czy sa takie testy? mam jakos wiecej śluzu i jakiejsc wydzieliny na bieliznie, nieco podwyższoną temperaturę i kłucie w brzuchu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wewe:)Z tego co się orientuję,to trochę za wcześnie!Ale może beta HCG by coś wykazała,tylko nie pamiętam kiedy najwcześniej można ją zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
a jak ma zrobic taki test? takie zwykle z apteki nic nie pokaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie z apteki domowego użytku to najwcześniej się robi 1dnia po spodziewanej miesiączce,ale bete HCG z krwi robisz w labolatorium.Ja płaciłam 18zł,a na następny dzień miałam wynik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta daje 100%pewności,ale nie pamietam kiedy najwcześniej można ją było zrobić!Może inne dziewczyny z naszego topiku Ci doradzą!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
a czy te objawy które opiasalm moga swiadczyc o poczatkach ciazy czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wewe troszke za wczesnie na objawy.Najwczesniej mozesz zrobic test w dniu spodziewanej miesiaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak euforio wszystko dobrze wpisałas dziekuje lece cos porobic bo jak seidze to mi gorzej pozdrawiam was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:)Co tam u Was? Wewe ja czułam ból brzucha,ale takimi jakby skórczami,że chwilkę bolał,a zaraz ustępował!Śluzu specjalnie jakiegoś nie zaobserwowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Nadziejo ja też mam jedną porcję bigosu w lodówce zamrożoną ;) Wczoraj zrobiłam ten test i wyszła mi jedna bardziej wyraźna kreska a druga taka ledwo widoczna...ciekawe co mi dzisiaj wyjdzie... A tak poza tym to pogoda mnie osłabia :/ U nas dzisiaj nie jest zbyt ciepło, wieje zimny wiatr...Na weekend jedziemy do rodzinki..mam nadzieję, że pogoda się polepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforia ja też mam jedną porcję zamrożoną,zawsze robię więcej,czy to bigosu,czy pierogów itp.i mrożę,przynajmniej jak potem potrzebuję,to mam szybki obiad!Teraz uciekam na rowerek:P Net mi zaś nawala,chyba osiwieję przez to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już poćwiczyłam 1godz,11.5km,417kcal spalone!W jednym kawałku:P.Jeszcze mąż mnie na bieganie próbuje namówić,jak wróci z pracy!A ja nie cierpię biegać!:( Euforia a Ty już ćwiczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kolejny dzien pieknej pogody : ) mala bawila sie w basenie, ja posprzatalam dom. a teraz tak czekam do 1 dnia miesiaczki czyli 8 lipca a 7 lipca mam urodzinki wiec chyba 7 lipca wykonam tesc wydaje mi sie ze sie udalo bo boli mnie brzuch tak jak przy ciazy takie klucie powiazane z bolem miesiaczkowym niechcem sie nakrecac zeby nie miec rozczarowania ale 7 lipca zrobie test rano i wam dam znac . dzis sprzedlalam wozek Graco Quattro Tour Deluxe Travel System a dokladnie zamienilam na zabawke dla corki mickey mause, i jeszcze wieczorem sprzedam spacerowke maclaren xlr corka juz jest na tyle duza ze musi uczyc sie smigac po miescie na nuzkach a nie w wozku jeden wozek zostawilam jak by sie okazalo ze jestem w ciazy zeby nie kupowac zabik.pl i tak to oto troche kaski wpadlo do portwela wiec jutro jade troche wydac na pierdoly :) a jak wam mijaja dni i kiedy pojawia sie brzuchtki halllo brzuszki powiekszac sie ze slodkimi w sorku malenstwami pozdrawiam i zycze milego wieczorku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki ;) 🌼 U mnie pada :( caly dzień jakas taka przymulona jestem, w pracy nie moglam wysiedzieć...masakraaa Cale szczeście, że juz w domku :):):) Ja też Nadzieja cwicze ostatnio, tylko, że staram się z rana przed praca na min 40 min na bieżnie wejsć, jakoś sama w domu nie mogę się zmobilizować, niestety nie widze, żadnych efektów wizualnych, tylko bardziej kondycyjne, jak podbiegam czasem do autobusu to nie wypluwam płuc hehehe, ostatnio mialam małą przerwe, przez te wszystkie wydarzenia, ale biore sie teraz ostro za siebie, bo zajadajac stres sie przytyło i cieżko sie dopiąc w spodniach ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamagoci prezent wymarzony, a jaki Nam byś Kochana prezent zrobiła :):):) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anamade:)Ja czasem rano też się staram jeździć,ale jednak więcej mam czasu w ciągu dnia lub wieczorkiem,bo rano tu zakupy,tu obiad itp.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co mi z tego, ze poćwicze jak nie mam samozaparcia do lepszego zbilansowania diety! Ostatnio polega ona na tym, ze pochłaniam tony śmmieciowego jedzenia, przekąsek i słodyczy...nic zdrowego! cholera zawsze mam wyrzuty sumienia, ale te wyrzuty zajadam jakims ptasim mleczkiem heheheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow:)To ja ograniczylam słodycze-w tyg,staram się ich nie jeść,albo tylko jakieś jedno-2ciastka skubnąć,mniej jem,a kolacji w ogóle,zamiast tego wypiję kubek mleka,pije zioła na odchudzanie i aloes zaczęłam-podobno oczyszcza organizm z toksyn i reguluje trawienie.Jem śniadanie:2kromki z wędliną i czym tam chce,potem przegryzka:jakiś owoc,następnie obiad:1łyżka ziemniaków,jakąś surówke i np,pierś z kurczaka,albo schabowy,itp.obiad jem na małym talerzyku:)I Ćwiczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę, poleżeć w wannie...moj M oglada meczyk :) później zajrze do Was Kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterko nie mam żadnej mobilizacji, wiem, ze to glupio brzmi, ale jakoś nie mogę.... zacznę chyba Wam pisać co jem i ile ćwicze, może poczuję sie w obowiązku, żeby sie ogarnąc i co najwazniejsze ograniczyć!!! heheh a Wy bedziecie moimi straznikami wagi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dawaj:)Ja jak zaczynałam się odchudzać-chyba 2lata temu,prowadziłam taki zeszyt,gdzie pisałam co jem i o której godz,co piję-nawet przekąski,ale też zapisywałam swoje postępy:ile kalorii spaliłam i wagę,ważyłam się raz w tyg.w piątki-tak sobie wymyśliłam,rano,tzn.przed śniadaniem tylko w bieliźnie!Łatiej jest to zapisywać,bo ma się kontrolę nad sobą.od tamtej pory dopiero teraz po zimie mi się ok 2kg przytyło!:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,co tu tak pusto?:( No i wczoraj ponad kilometr przebiegłam:)A dziś znowu był rowerek:) Kurcze,ale u mnie zimno i jest wiatr,brrr.... A co u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha wczoraj mi tempka spadła o 1kreseczkę,a dziś znowu o jedną-dziś miałam 36,7,więc jutro powinien być skok,ale czy będzie???Kto to wie...Właśnie zrobiłam test ow.i wyszła 1kreska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze u mnie tez nonstop szaro i jakos tak deszczowo ;(, ale całe szczęście, ze juz piatek, wreszcie sie wyspie :):):) jutro nie wstane przed 13 hehehe tak zawsze mam taki plan i dupa budze sie o 7 i nie moge zasnać ;(... wczoraj wieczorem byłam na siłowni i spalilam na sali kardio ok 450 kalorii, nie wiem czy to duzo czy mało ale z kazdej sie strasznie ciesze...jakos tak sie infantylnie czuje piszac o tym. słyszałam, ze te wskazniki kalorii ni sa wcale takie dokładne i jest to tylko przyblizona ilość jaka powinno sie stracic, ale motywuje Dziewczynki motywuje! Juz sie lzej czuje buhahahahahha ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×