Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Hej dziewczyny co tu tak pusto:(U mnie @brak a dziś jest32dc,więc czekam na nią cały czas! A co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Nadziejo wyglada na to, że chyba tu tylko we dwie jesteśmy... Wczoraj nie pisałam po dosłownie padłam na twarz ;) Wcześniej byłam na zakupach...i chyba to mnie wykończyło :> Dzisiaj też fatalnie się czuję! Nie dość, że strasznie mi duszno to jeszcze rozbolała mnie głowa :( A mnie już @ zostawiła w spokoju ;) Nadziejo a ile zwykle masz tych wyższych temperatur???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Euforia:)Hm...różnie,bo cykle mam rozregulowane,a tym bardziej po ciąży poprzedniej:(Co ma być to będzie,ale wiesz co?Jakiś tydz.temu śniło mi się,ze byłam na kontroli u lekarza,jakoś akuret po terminie spodziewanej@,a on już mi powiedział,ze w ciąży jestem!na co ja się w tym śnie ucieszyłam i to mnie przeraziło,jak się obudziłam,bo obiecałam sobie,że jak jeszcze kiedyś zajdę w ciążę,to inaczej do tego podejdę i będę się cieszyć,jak urodzę zdrowe dziecko:)Ja tego snu nie biorę na poważnie,bo się już nie nastawiam:) U mnie zaczęło grzmieć:)Niech trochę popada,bo ta alergia mnie wykończy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie dzisiaj jestem jakaś nie do zycia!;/ Chwilę się wcześniej zdrzemnełam..a głowa dalej mnie boli :( Nadziejo bo się zastanawiałam jak to jest ,bo podobno f. lutealna jest zwykle stała...u mnie trwa 10/11 dni. A ten deszczyk to sobie trochę dłużej popadał czy taki chwilowy? U nas deszczu brak i duchota straszliwa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tak długo,ale mocno:)Mi program zaznaczył na ten cykl faze lutealną12dzień dziś!Ale ja w tej fazie lutealnej się nie łapię,a nie wiem,czy programowi mogę ufać.Zastanawia mnie ten biały śluz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
czesc dziewczyny!! widzę że mamy ten sam problem ja też już sie staram od dłuższego czau zajść w ciążę wcześniej byłam ale w pozamacicznej:( i kolejny raz mam objawy ciążowe jutro planuję testować ale dobrze wiem jak będzie I krecha i wielkie rozczarowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U mnie lipa!iui sie niepowiodla.Teraz robie miesiac przerwy poniewaz jade na wakacje a w polowie sierpnia podchodze do 2 iui.Mam zamiar w ogole nie myslec w tym cyklu o staraniach,chce wyluzowac na maksa!wybieram sie rowniez do energoterapeuty:)podobno jest dobry!:)moze on pomoze!trzeba probowac wszystkiego... Trzymam kochane za Was wszystkie mocno kciuki!!! Nadzieje moze to bedzie Twoj miesiac....:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:D Krokiecik wątpię,żeby to był mój miesiąć:D.przykro mi,że Wam się nie udało:(Ale może jak odpoczniecie to coś pomoże?! Witam nową koleżankę:D.Życzę Ci powodzenia i daj znać jak test!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
dzięki bardzo na pewno się odezwę ale w sumie już wiem co będzie niepotrzebnie robię sobie nadzieję:( brzuch boli coraz bardziej i kręgosłup zaczyna ta wredna @ zbliża się wielkimi krokami... A Ty Nadzieje nie testujesz z tego co widzę też czekasz na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no czekam,bo już mnie nic nie zdziwi,tak mi się po ciąży pochrzaniły cykle,że szkoda gadać.Raz 43dc,potem po luteinie 25dc,więc sama widzisz!myślałam,że teraz mi się poprawi po luteinie,ale jak widać nic z tego:(Jutro wybieramy się do znajomych na grilla i jak podejrzewam z "niespodzianką":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
hmm.. to mamy podobnie bo my ze znajomymi nad jezioro na niedzielę jesteśmy umówieni a ja niestety zawsze równiutko II faza 14 dni i oczywiście na niedzielę wypada więc porażka..my kobitki musimy się namęczyć jeszcze @ w taką pogodę jakoś sobie nie wyobrażam!! Ja też po tej ciąży pozamacicznej miałam przez jakiś czas zawirowania ale na szczęście mi się unormowało u Ciebie też pewnie to trochę potrwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
noi zrobiłam...niby pojawiła się jakaś taka baaardzo jasna druga kreska ale to chyba bardziej moja wyobraźnia:)) pocieszam się że zrobiłam test dzień przed spodziewaną @ i jeszcze z drugiego moczu:) poczekam jak jutro @ nie przyjdzie to w poniedziałek powtarzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)Ja tylko na chwilkę:) Tempka mi spadła o3kreseczki,wieć dziś dostanę@.A nie mówiłam:D.Tylko kurde nie mogła jeszcze jeden dzień poczekać?Bo dziś na grilla jedziemy do znajomych,ja to mam pecha,kiedyś w po górach chodziłam z @w 1dzień hehe:)Ok ja uciekam sprzątać.Będę w poniedziałek. Czekająca 3mam kciuki:)Powodzenia Miłego weekendu wszystkim papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Witam również nową koleżankę! :) Powodzenia! :) Oby kolejny test potwierdził poprzedni! Krokieciku bardzo mi przykro :( Myślę, że odpoczynek Ci dobrze zrobi! Kciuki trzymam cały czas!! Nadziejo jeżeli chodzi o f lutealną to nawet nie patrz co Ci program zaznacza! Nie jest to wiarygodne, zwłaszcza przy nieregularnych cyklach...Ja to się zaczełam martwić, że mam zbyt krótką faze lutealną... Dzisiaj jest już o wiele chłodniej...wczoraj bylismy na basenie otwartym! :) W tym upale ciężko było wytrzymać w domu. Nadziejo jak tam grill?:) Ja też mam pecha z tymi @! W zeszłym tygodniu jak dostałam akurat byliśmy na weekendzie w Krakowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
a u mnie już po wszystkim...:) oczywiście jak w zegarku wybiła godzina 24 czyli 14 dzień II fazy i @ nadeszła. A już się łudziłam... zaczyna mnie to już trochę dobijać ile można czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pochmurny poranek:) Więc w sobotę przyszła @,ale naszczęcie się aż tak żle nie czułam,brzuch mnie tak nie bolał,bo wcześniej brałam tabletkę,bo mnie głowa bolała,może dlatego:) Euforia grill się udał,było super wróciliśmy dopiero po pólnocy,a wczoraj wypadł nam niespodziewanie kolejny grill:)Ale się najadłam:D Dziewczyny chyba kupię sobie taki mikroskop owulacyjny,a właściwie mój go bardziej chce kupić,zamiast testów,ja już bym to olała tą całą tempkę,testy itp.tu podaję Wam link podobno fajna sprawa http://allegro.pl/item1118392101_mikroskop_owulacyjny_donna_test_testy_owulacyjne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
no widzę, widzę właśnie i to niemalże tego samego dnia dostałyśmy:) ten mikroskop fajna rzecz nie trzeba by było wydawać tyle pieniędzy na testy owu!! wiem że to się łatwo mówi ale ja chyba w tym cyklu sobie trochę odpuszczę, bo za każdym razem jestem pewna że się udało a tu lipa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
dziś wertowałam w necie i może od następnego cyklu sobie odpuszczę:)) pewnie wszystkie znacie takie metody już na pamięć ale ja o niektórych rzeczach nie wiedziałam dość fajna stronka lecę dziś do apteki po kilka specyfików:) http://adonai.pl/nieplodnosc/?id=21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca już to będę czytać:)A patrzyłaś na ten link co wcześniej podałam o tym mikroskopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
tak tak widziałam też nie złe czego to ludzie ni wymyślą:) chyba w każdym cyklu będę próbowała coś innego:) ale wtedy to już nie wiem co zrobię jak mi nie wyjdzie:P a Ty Nadzieja masz już za sobą jakieś eksperymenty chodzi mi o takie rzeczy jak nieraz dziewczyny piszą że nie mogły zajść przez kilka lat zaczęły coś tam stosować i sie udało?:) jak np ten olej z wiesiołka:) Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Nadziejo to widzę, że weekend minął super :) O tym mikroskopie gdzieś coś kiedyś obiło mi się o uszy. Jeśli jest skuteczny to myślę, że warto w niego zainwestować... Ja dzisiaj kupiłam testy owulacyjne za 25 zł! Od wczoraj mam rozciągliwy śluz ale jeszcze nie jest przezroczysty...dziś 11 dc. Ale muszę Wam napisać, że zaobserowałam u siebie na wykresach spadek temperatury parę dni przed owulacją... w tym samym czasie co zaczyna się pojawiać rozciągliwy śluz.. Ja tylko łykam kwas foliowy i Mg. Jeszcze dzisiaj zrobię test...i do dzieła! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzieczyny:) Czekająca-Monika:)Ja już miałam dostać skierowanie do kliniki niepłodności,ale coś mnie kopło i kupiłam sobie wiesiołek(ale brałam go mniej niż powinno się brać)i testy owulacyjne i właśnie wtedy zaszłam w ciążę!Ale wcześniej brałam CLO,wiec dokładnie nie wiem co pomogło zajść w ciążę,ale po clo często podono można poronić,więc może dlatego mi się nie udało.Dziś byłabym gdzieś w 6miesiącu ciąży:(Teraz zamiast testów owul.chcę kupić ten mikropskop,bo tez ma pokazywać ewentualną owulację,a taniej mnie to wyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
wiem co czujesz Nadziejo bo ja też cały czas sie zastanawiam ja już bym urodziła i to z jakiś miesiąc temu:( no ale cóż musimy żyć dalej. Co do tego mikroskopu to on chyba jest dokładniejszy od testów bo one tylko wskazują pik LH i ewentualna owulację a mikroskop z tego co piszą chyba wskazuje konkretny dzień owulacji albo ja coś źle doczytałam:P Nadziejo a w którym tygodniu poroniłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×