Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Terencjo

Szmaty, znamy sie

Polecane posty

Ja was co weekend wyrywam w klubach. Jutro tez wyrusze na lowy, i znow kolejna dziwka wyssie mi pałę :D Jak ja was lubie dziweczki. Takie nadmuchane i zdystansowane jestescie na poczatku, a jak otworze portfel to malo sobie oczu nie wydrapiecie, ktora pierwsza :D :D :D :D :D :D I na co mi te wasze makijaze, loki i krotkie kiecki?????? Ja was dla zabawy obracam i tylko kreske na scianie stawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errś
Która pierwsza się wkurwi...x3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawia cię stacja
sanitarno-epidemiologiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errś
No właśnie zbadaj się człowieczku. Takiś zadowolony to zobaczymy co będzie jak syfa załapiesz x3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze sie tym nie przejmuje. Pomimo wielu zachowuje dziecieca naiwnosc. ale to i tak pryszcz w porownaniu z tym jaka jest wasza NAIWNOSC. nie kazde spotkanie konczy sie sexem. Wy lubicie byc ponizane nie tylko w sexie. Ten piekny osli zachwyt waszych oczu.... Wystarczy jedno slowo i jestescie moje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errś
Nie wszystkie Terencjo nie wszystkie ^^ Tu byś się naciął ale przyznaje ci prawda. Za dużo jest tych dziwek >.> Toż to kurwa plony puściły czy jaki wuj? Aż dziwne że jeszcze żadnej nie ma ^^ Najpuściejsze dziewczyny jakie mogą istnieć. Ale niektórzy korzystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja tego nie robie dla satysfakcji sexualnej (cghoc czasem tez). Ja lubie te szmaty ponizyc i pokazac im gdzie ich miejsce. Ale niektore sa tak puste i zapatrzone w siebie ze nie rozumieja :D Nie wiedza biedactwa ze trzeba sie cenic. W swoim srodowisku przebywam z wieloma kobietami i zadnej bym nie ponizyl. Malo tego, ja je cholubie !!!!! Nienawidze puszczalskich szmat i wycieram nimi co sie da. Kazdy pracuje na siebie , nieprawdaz?> Errś, wyczuwam zes kobieta, wiec chyle czola za Twoja opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porozmawiaj z nimi
No cóz jestes taki sam nie lepszy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porozmawiaj z nimi
a nie lepiej trzymać się od nich z daleka skoro tak Cię wkurwiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe bede sie trzymal z daleka, bo UWIELBIAM je ponizac. Nic nie daje takiej satysfakcji jak zdziwiona mina pustej suki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porozmawiaj z nimi
ale skoro je zaliczasz to dlaczego uważasz że jesteś lepszy? One zalicza Ciebie Ty zaliczysz te panny i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie?Jak podchodze do kobiety (jaka by nie byla) to pierwsze co to patrze jej w oczy. I juz wiem z kim mam do czynienia. Chyba nawet nie zdajcie sobie sprawy jak duzo wasze oczy potrafia powiedziec. Gdy trafie na KOBIETE z klasa, to sie wycofuje (nie z niesmialosci do kobiet z klasa) lecz dla tego ze czuje do nich SZACUNEK. Szkoda, ze tak niewiele z was wie co to jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errś
A dziękuję. No akurat nie podoba mi się postępowanie w stylu poniżania ale poniżasz TYLKO suki..a kuźwa jak ja takich suk nie cierpie! Jestem normalnie ZA. Rób tak dalej ale uważaj faktycznie żebyś nie załapał czegoś. Bo takie to z każdym lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porozmawiaj z nimi
To po co się wycofujesz skoro możesz mieć babkę z klasą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaliczam fizycznie, ale potrafie pognebic psychicznie! Jak juz panna zrobi to co chce (bo ja nigdy nie robie tego co one chca), to ja gnebie. Uwy[puklam jej wady, smieje sie z ubioru taniej dziwki... czasem posuwam sie dalej. Mam nadzieje ze im pomoge w ten sposob Ale nie czuje sie nawracaczem :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze, pouzywaj sobie. skoro sa chetne, zeby za drinka zrobic loda to dlaczegoby nie? a po czym widzisz, ze kobieta ma klase? po oczach.. heh, chyba po wzroku jakim patrzy na twoja osobe. jezeli patrzy z pogarda to ma klase, a jezeliswieca jej sie oczy na widok portfela, to juz widomo, ze laska do dymania? ludzie, co to za spoleczenstwo, cale szczescie, ze tacy mezczyzni tez sie zdazaja. hiihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errś
Szacunek? Ja. W pełni. Nie wyobrażam sobie zachowania mojego w stylu tych...dziewczyn ( nie będę wypisywać podpunktów, każdy wie) No nigdy nawet przez myśl by mi nie przyszło żeby się zabawić tak ot po prostu. Mnie to nie bawi. Takie życie puszczalskie. To chore jest w pizdu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porozmawiaj - baka z klasa to jak wisienka na torcie. Natomiast dziwka - ech, dziwka to spuszczenie po ciezkim dniu. Errś, w Imię Twoje, bedę robil to nadal i w dodatku z jeszcze wieksza ochota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porozmawiaj z nimi
ja tam wolę zwiedzać świat niż zaliczać durne dziwki, ale to Twój wybór, pamiętaj życie masz tylko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errś
W końcu ktoś po mojej stronie. Tępić je :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errś
W końcu ktoś po mojej stronie. Tępić je :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty w koncu cos im placisz za te sex-ponizanie? czy one tak wszytskie leca, bo maja nadzieje, ze ich jednak nie wyruchasz i nie zostawisz. dosc okrutne jest to co piszesz, ale straszny jest tez swiat w ktorym przyszlo nam zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icobytu - nie do konca rozumiesz to o czym pisze, ale niewazne :D Niejedna z was widziala tania kurrwe w bialych kozaczkach i tlenionym lbem. Ciekawi mnie co o nich myslicie? Rozgrzeszacie? A moze odwracacie sie z niesmakiem? Łatwo wam oceniac mnie, a jacy wy jestescie? Ja mam uczulenie na tandete. Icobytu - mozesz mi nie wierzyc, ale oczy mowia bardzo wiele. Jak mam spotkanie biznesowe, to wystarczy minuta rozmowy z potencjalnym partnerem (w interesach) i juz wiem jak go podejsc. To samo jest z tanimi dziwkami, Coz ja na to poradze... no gnoje je ile sie da... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errś
I dobrze. W końcu ktoś po mojej stronie. Tępić je :3 I poniżać. W końcu to lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errś
Kurde przepraszam za tyle tych samych wiadomości ale coś tu się przycięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porozmawiaj z nimi
Mnie się coś wydaje że się uzależniłeś od tych dziwek i to Cię wkurza, ale nie potrafisz tego przerwać bo masz przyjemność z sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy place???? Wystarczy jeden drink, usmiech, komplement i jest "moja". Wiem, ze okrutne, ale prawdziwe. Mysle ze w duzym stopniu wplyw na moje zachowanie ma moje zycie. Za duzo sie napatrzylem i przezylem (w krotkim czasie), ale teraz sie mszcze :D :D :D Nie chce bawic sie w psycho, chce sie bawic wami, nedzne kreatury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errś
No okrutne..ale taka prawda. One same wybierają sobie takie życie. Same chcą być dziwkami to niech są a teraz mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×