Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaja w jeansach

Dziewczyny, czy Wy też wyglądacie w jeansach jakbyście miały jaja?

Polecane posty

Gość jaja w jeansach

Za przeproszeniem...nie naleze do osob szczuplych, ale jakos wyjatkowo otylych tez nie. Taka sobie jestem zwyczajna. Mam ogromny problem z jeansami. W wiekszosci wygladam jakbym miala jaja. Dziwnie marszcza sie przy kroku. Czy tylko ja jestem taka dziwna? Czy to wina moich gubych ud czy lordozy? Jesli macie podobny problem, to gdzie i jakie kupujecie spodnie? Bede wdzieczna za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam taniec
ja mysle, ze to kwestia dobrania odpowiedniego kroju i rozmiaru spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_maupa
kwestia kroju, mi tez sie tak marszcza, jak siadam, ale nie zwracałam na to nigdy wiekszej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja w jeansach
Tylko gdzie ja dostane odpowiedni kroj? Wierz mi, póbowałam wielu, zawsze to marszczenie jest. Mniej lub bardziej, ale jest. U innych dziewczyn nie zaobserwowałam. Jesli chodzi i sylwetke to jestem wiolonczela (wg T&S). Wiem, ze jeans raczej nie dla mnie ale do jasnej anielki nie moge jezdzic w teren w szpilkach i eleganckich czarnych spodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja w jeansach
Mnie sie niestety marszcza jak stoje i to jest bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja w jeansach
Energiczna, o jakich mowisz? Mozesz rzucic linkiem? I w których sklepach je kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexi menos
ja zauwazylem ze marszcza sie tym co maja obfite biodra.trzeba sie przyzwyczaic.taki wasz urok.jedne maja 3 podbrodki,inny krzywego penisa itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marszczą się
jak ktoś ma tzw boczki-materiał niemiłosiernie rozciąga sie na lini bioder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja w jeansach
Udalo mi sie cos kupic dla mnie. Firma imperial. Pewnie do następnego razu, kiedy to znow spedze pol roku na poszukiwaniu odpowiednich jeansow. Szczesciem ida cieple dni, wiec niedlugo przerzuce sie na kiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobna nieduża
To chyba nei zalezy od obfitości tylko od proporcji. Ja np jestem bardzo szczupła, ale prawie wszystkie spodnie, które kupuję i są dobre w biodrach i tyłku sa za luźne wyżej. Przez to jak ściągne je paskiem, bo inaczej by leciały w dół, to robi się z przodu torba kangura :( Co najlepsze wcale nie mam jakiegos niesamowitego wcięcia w talii, wlaśviwie to jak patrze w lustro to cale go nie widze.. ale fakt pozostaje faktem, nie wiem na kogo oni szyją teraz te spodnie.. na pniaki, drzewa? Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota Rabczeska Majdan Darska
jak sobie wsadze jaja to wyglądam jakbym miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z brzuchem
to wargi srmowe się wbijają w za wąskie i za małe spodnie i taki efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja w jeansach
nie, nie. to nie wargi sromowe. dzis wpadlam na pomysl i kupilam sobie spodnie meskie (no co? skoro wygladalam, jakbym miala jajka, to...). i wiecie co? super leza? glebokosc idealna. ani nie wysokie, ani nie biodrówki, tylek sie miesci. babka w sklepie powiedziala, ze duzo kobiet tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majucha77
Ja mam ten sam problem. Ale mam pytanie: Czy da się tego jakoś pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×