Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiemJUZcoRobic

TEŚCIOWA CIĄGLA SZUKA KŁÓTNI

Polecane posty

Gość niewiemJUZcoRobic

Jestem w 8 miesiacu ciązy a teściowa ciągle szuka kłótni, mąż ją broni i jest za nią.Nie chce zeby mnie denerwowala nawet juz tam do niej nie chodze zeby jej unikać,wczoraj zadzwonila do mojego męza i powiedziała mu że widziala mnie a ja odwróciłam sie do niej dupą!!! ona jest chora psychicznie,zmysla cos w ogole niepotrzebnie gada i nas denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze chce was rozlaczyc
bo brakuje jej synusia? ja też mialam problemy z tesciowa i balam sie odzywac ale w końcu zrobiłam taką zadymę ze dzis sie unikamy i jest dobrze, moja tesciowa od urodzenia jej wnuczki nie zabrala jej nawet na spacer i tez jej to powiedzialm a do pracy nie chodzi bo mąz na nią pracuje i ma bardzo duzo czasu ale cóż.... jak zszlam w ciaze z druga córką to myslisz ze nie bylo inaczej tez byly problemy i sie wtrącala w nas zwiazek i niewiem czy mąż jej mówil wszystko czy co ,ale wkurzylam sie i zrobilam jeszcze lepsza zadyme ze do dzis sie nie odzywa i bardzo dobrze.,I tak ci razdze zrobic zeby sie jej pozbyc a jej pomoc to w dupe niech se wsadzi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×