Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ;o

Przedstawiciel Handlowy

Polecane posty

Gość ;o

Mam pytanie.. teraz czeka mnie wybór szkoły ponadgimnazjalnej i nie mam pojęcia jaką szkołe wybrać? chciałabym w najbliższej przyszłości pracować jako przedstawiciel handlowy. Czy ktoś może mi polecić jaka szkoła będzie odpowiednia do tego zawodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianziom
ponadgimnazjalnej? hmmm pomyślmy... Ogólniak? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIALBYS PRACOWAC JAKO PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY? LATAC OD GOSCIA DO GOSCIA I WCISKAC IM JAKIS KITOWY TOWAR? BIEGAC PO JAKIS WSIACH I TYLKO CZEKAC AZ CIE PSY POGRYZA? PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY?? OSOBA WCISKAJACA JAKIS TOWAR LUDZIOM CHODZAC OD DOMU DO DOMU?? No ale jesli chcesz... Ogolniak OK ale pewnie sa jakies licea profilowane o zakresie handel czy jakis technika handlowe czy cos takiego... Poszukaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardae
gosiavongosia - nie jest powiedziane, że przedstawiciel handlowy musi pracować w taki sposób, jaki opisujesz. Zależy od poziomu firmy. Zresztą niekiedy przedstawiciele handlowi jeżdża nie tylko po indywidualnych klientach ale także po firmach w celu nawiązania współpracy na przykład. Mój narzeczony jest przedstawicielem i jezdzi jako przedstawiciel właśnie po firmach w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, jakoś nie wspominał, że go tam psy goniły :) Wręczył katalogi, powiedział parę słów i tyle. Broń Boże nie polegało to na wciskaniu czegokolwiek a napewno już nie badziewia bo u niego w firmie zaopatrują się osoby z wyższej półki raczej :) Jednak nie jest to jego jedyne stanowisko w tej firmie ale to inne bajka :) A Tobie autorze proponuję wybrać jakiegoś ogólniaka, bo potem Twoje zdanie może się zmienić. Przedstawicielem firmowym (chociaz zależy też jakiej firmy) można zostać bez jakiegoś specjalnego wykształcenia, chociaz oczywiście ukierunkowane wykształcenie może być premiowane... :) Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efvvvve
" CHCIALBYS PRACOWAC JAKO PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY? LATAC OD GOSCIA DO GOSCIA I WCISKAC IM JAKIS KITOWY TOWAR? BIEGAC PO JAKIS WSIACH I TYLKO CZEKAC AZ CIE PSY POGRYZA? PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY?? OSOBA WCISKAJACA JAKIS TOWAR LUDZIOM CHODZAC OD DOMU DO DOMU?? " To opis Akwizytora a nie P. handlowego --->>> uwierz mi , jest różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
No dokładnie jest różnica. Większość PH |( nie akwizytorów) obsługuje firmy,a nie prywatnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, moze ale z tego co ja slyszalam od znajomych to tak wlasnie wyglada praca przedstawiciela handlowego i jest ona tozsama z praca akwizytora. Jasne, ze roznie moze byc w roznych firmach itp ale o tej pracy nasluchalam sie samych zlych rzeczy... Moze moje pojecie jest, w takim razie, bledne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×