Zaloguj się, aby obserwować
Obserwujący
0
Jaki to bedzie program do wizualizacji ?
Przez
Gość jestem w rozterce, w Dyskusja ogólna
-
Popularne
-
- 4 odpowiedzi
- 54 wyświetleń
-
Dlaczego w mediach i w internecie tak często można zobaczyć brązowych/czarnych facetów z białymi babami, jak są razem radośni albo milość?
Przez Owsicki2, w Życie uczuciowe
- 5 odpowiedzi
- 99 wyświetleń
-
