Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nailty nailty nailty

isc czy nie isc???

Polecane posty

Gość nailty nailty nailty

witam, w piatek bylam na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy :)) no iiii... w sumie tak srednio mi poszlo, ale osoba ktora przeprowadzala rozmowe zaprosila mnie na kolejne spotkanie w poniedzialek, tym razem na test praktyczny... z tym, ze miala mi wyslac zagadnienia do opracowania przez weekend na maila, no i do tej pory nic do mnie nie dotarlo... sama nie wiem co mam myslec, i czy isc czy nie isc, skoro nie mam pojecia z czego bedzie ten test i przyjde kompletnie nieprzygotowana? czy chcieli mi w ten sposob dac do zrozumienia, ze i tak nie mam po co przychodzic, tylko czemu w takim razie umawiali sie ze mna na poniedzialek?? hmmm, poradzcie, isc i wyglupic sie czy zrezygnowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nailty nailty nailty
no pomozcie, prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nailty nailty nailty
dzieki, ale nie mam numeru komorki ani maila do tej osoby, tylko tel do biura, a oni w weekendy nie pracuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nailty nailty nailty
up up up..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baboooooooooo
to idz co ci szkodzi... a jesli ci nie pojdzie to przejdz sie do tej panny co ci nie wysłala tych zagadnien i popros o rozmowe z jej przelożoną...:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz. Jak nie pojdziesz nie dostaniesz pracy. Jak pojdziesz i Ci nie pojdzie tez jej nie dostaniesz. Jak pojdziesz i Ci sie uda dostaniesz ja. Nie masz wiec nic do stracenia a wiele do zyskania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×