Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość KulkaMięty

...czy mam u niego szansę?

Polecane posty

Gość KulkaMięty

Cóż, chłopaka znam od dwóch tygodni więc nie mogę pochwalić się "trwałą" zajomością, ale spędziliśmy ze sobą naprawdę sporo czasu. Właściwie zmusił nas do tego projekt, w którym oboje musieliśmy brać udział tak więc od godziny 8 siedzieliśmy razem do 2 nad ranem. Oczywiście nie byliśmy sami ale w grupie osób ale rozmawialiśmy głównie ze sobą, szukał mojego towarzystwa, zauważyłam, że jak idziemy obok to dostosowuje swoje kroki do moich, dobrze nam się ze sobą gada na wiele tematów, słuchamy podobnej muzyki, nielubimy podpobnych rzeczy itp. Zaprosił mnie bym z jego znajomymi (no i z Nim) wybrała się na koncert (nie zaproponował to nikomu z naszej grupki znajomych), ogólnie chciał się jeszcze jakoś spotkać czy na oglądanie wspólnie filmu. Cóż...jednak ma bardzo otwarty charakter i obawiam się, ża za wiele sobie obiecuje po jego zachowaniu, mimo, że był miły itp, głównie gadał ze mną. ale w sumie On sam lubi nawiązywać kontakty i wydaje mi się, że dla innych dziewcząt również jest "milusi". Nie wiem czy fakt, że teraz głównie interesował się mną coś znaczył. Jak myślicie? Jak to sprawdzić? Nieco się boję, bo za miesiąc kończy szkołę i jak czegoś nie zrobię urwie nam się kontakt na dobre. jakieś pomysły? To okropne, nie mogę przestać o nim myśleć...pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×