Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niecierpię chłopów!!

Krysia z reklamy ery i mój facet prymityw!

Polecane posty

Gość Niecierpię chłopów!!

Znace reklamę z Krysią z ERY? Mój facet dostał oczopląsu jak zobaczył tą reklamę, pewnie mu nawet stanął a facet jest po 30 więc powinien być dojrzalszy, prymityw i gnój, jesteśmy razem ale mam serdecznie dosyć. Po co jest ze mną skoro lampi się na tą laskę. Tym bardziej, że jak się odstawię to wygląm nie gorzej niż ona, to czego on chce. Faceci to sukinsyny. Najchętniej czasami wzięłabym nasze dziecko i tyle by nas widział, nienawidzę go za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobieta
a niby reklama dźwignią handlu- a tu sie przyczynia do rozpadu związku :) A TY sie tak nie chwal ,ze jestęś do Krysi podobna - bo sie chwalić nie ma czym - to postać celowo przerysowana , karykaturalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renakolda ...
Dokładnie ta laska debilką kiczowatą jest celowo ... a Ty nie ... współczuć tylko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niecierpię chłopów!! Znace reklamę z Krysią z ERY? Mój facet dostał oczopląsu jak zobaczył tą reklamę, pewnie mu nawet stanął a facet jest po 30 więc powinien być dojrzalszy, prymityw i gnój, jesteśmy razem ale mam serdecznie dosyć. Po co jest ze mną skoro lampi się na tą laskę. Tym bardziej, że jak się odstawię to wygląm nie gorzej niż ona, to czego on chce. Faceci to sukinsyny. Najchętniej czasami wzięłabym nasze dziecko i tyle by nas widział, nienawidzę go za to. " Tak się składa że spora ilość wcale nie staje się lepsza a wręcz gorsza:P.Zwłaszcza że coraz więcej konkurencji w tym wieku:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpię chłopów!!
Napisałam, że wyglądam nie gorzej niż ona a nie że jestem do niej podobna. Nie jestem jakąś super pięknością ale nie będę jaj robić, jestem ładną zgrabną kobietą to czego on chce? Dlaczego faceci są tacy prymitywni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksw
A mój jest też jakiś tępy, łazi wkurzony od kilku dni, twierdzi, że nie na mnie ale odezwać się do niego nie mogę bo od razu się rzuca, ja do niego jak z jajkiem, żeby nie urazić a ten mi fochy strzela i tak. Ale dzisiaj jak ja się nie odzywałam do niego to się wkurwił za to, to on się od 3 dni nie odzywa do mnie ale jak ja jeden dzień się nie odzywam to już jest źle. Tępy wał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpię chłopów!!
Max a ja nie pisałam do Ciebie tylko do "cobieta" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpię chłopów!!
Max a ja nie pisałam do Ciebie tylko do "cobieta" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oefce
"aksw" może Cię zdradza i na kochankę jest zły... :/ "nienawidzę..." na jakim świecie Ty kobieto żyjesz?? 99,9% facetów, którzy mają sprawne oczy będzie się oglądał za Krysią i jej podobnymi... nie dlatego, ze chciałby mieć taka w domu zamiast Ciebie... tylko po prostu-lubią patrzeć na cycki, a one je mają na wierzchu, to czemu by nie popatrzeć? lubi się gapić na pupcie w mini... to się gapi... BO TO FACET! większość z nich robi to odruchowo... niestety... nie powiem, że mnie to nie denerwuje-owszem, uważam, że to jakiś poważny defekt mózgu... ale pracuję od lat z prawie samymi facetami i po prostu już mnie nic nie jest w stanie zdziwić... uszy do góry! zacznij Ty się ślinić do Panów z TV i ostentacyjnie komentuj, jacy są apetyczni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie da sie wyglądać gorzej niż
ONA Kazda wygląda lepiej!!!!! Nie ma sie czym chwalić.. P.S. Byłabyś w stanie wyjść w takich butach i kiecce, choćby tylko smieci wyrzucić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam tę reklamę
:-D uważam, że jest wyjątkowo dowcipna i udana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uposledzony facet
autorko witam wsrod uposledzonych :) twoj facet oglada sie za krysia bo taki jest cel reklamy: fajna dziewczyna, slodziutka, niewinna, niesmiala, do tego klimatyczny podklad muzyczny (wsluchajcie sie) i juz chce sie patrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtgetge
Piszcie co chcecie ale mi pierwszy post (autorki tematu) brzmi jak napisany przez osobę chorą psychicznie, co najmniej chorobliwie zazdrosną. Zagląda taka współoglądającemu w oczy, śledzi gdzie on dokładnie patrzy, czyta w myślach??? Współczuję temu partnerowi. Na jego miejscu mi by się podobała każda, byle inna niż wariatka z którą mam do czynienia. P.S. Jestem kobietą, w normalnym związku. Krysię chyba oboje widzieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpię chłopów!!
Chorą psychicznie mnie lepiej nie tytułuj bo to podlega karze z tytułu art. 212 kk więc sobie podaruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonik997
telewizję ogląda plebs!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reklamówka ...
Czy jesteś podobna do tej z reklamy, czy też nie.. i tak wiele o Tobie mówi... Po pierwsze: Twój facet jak sama piszesz prymityw (popieram), a swój do swego ciągnie. Po drugie: Skoro Ciebie wybrał, a zapatrzenie w Krysie zdradza jego gust, to logicznie myśląc musisz reprezentować podobną klasę ... Ogólnie podsumowując - dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reklamówka ...
Podejrzewam także, że jego gust może wynikać z korzystania z agencji towarzyskich. Bo to ten typ kobiet ... (Gdy byłam u fryzjera - akurat zawitały - wygląd podobny). Sugeruje przebadanie się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpię chłopów!!
Ojej ale ładnie napisane, też możesz się przebadać, najlepiej w kierunku przepowiadania przepowiedni bo jak na osobę, która nigdy nas nie widziała zdecydowanie wiele według ciebie wiesz o nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reklamówka ...
Oczywiście, bo profesor marzy o takiej partnerce, jak pracownica agencji towarzyskiej ... Już nie może się doczekać wprowadzenia ją w salony intelektualistów ... :O Skończ już śnić ... To nie przepowiednia, to logika... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
a Marylin Monroe i Henry Miller(znany pisarz amerykański)?a Sarkozy i jego żona? nie generalizujmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpię chłopów!!
A ty niby sądzisz, że kim ja jestem czy też mój facet? Z jednej wypowiedzi możesz osądzić kim jestem, jaki mam zawód, mój wiek, sposób ubierania się, sposób spędzania czasu? A może jeszcze coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpię chłopów!!
reklamówko jesteś po prostu nieatrakcyjną kobietą, która zazdrości wyglądu takim krysiom, przykre, też radzę się leczyć z kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inozbik
Jak się uśmiałem, temat mega :D Kobietki drogie, u Nas jest to odruch bezwarunkowy i tyle, patrzymy na inne wzrokiem obojętnym a nie że się napalamy.. Patrzymy bo patrzymy i sru, jak ma tyłek na wierzchu to co zrobić? Po za tym jak ma się brzydką babe a ma się nią z różnych często powodów to widok ładnej, zadbanej w seksownym wdzianku (btw nie uważam że szanowna Pani Krysia w takim jest) zawsze przykuje wzrok.. Ubierz się czasem jakoś ładniej dla swego faceta to może się gapić nie będzie jak już będzie napatrzony? No ogarnijcie się proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpię chłopów!!
inozbik ubieram się ładnie, wiadomo, że nie chodzę odstawiona w mieszkaniu jak na wybieg ale też do przesady, on twierdzi, że ja jestem dla niego najlepsza tylko po co się patrzy gdzieś indziej, skoro obojętnym wzrokiem to jaki sens się patrzeć, nie pojmę mężczyzn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inozbik
ja tego też nie pojmuje a tak robię, wiem że dla mojej kobiety to paskudne zachowanie ale jest to silniejsze ode mnie... To że ubierasz się ładnie nie znaczy że on uważa tak samo? Jednak na Twoim miejscu bym się nie przejmował, reaguj na to jakoś z żartem ale dając coś do zrozumienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubuja abuja
pokemonik997 najlepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam tę reklamę:"Dla mojej Krysi najlepszy zestaw poproszę":DDziewucha zjawiskowa, zwłaszcza te jej białe kozaczki.A swoją drogą , co mają faceci w głowie, że lecą na takie kobiety?:D Chyba wiadomo ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpię chłopów!!
Naigrywać się nie można bo ładna jest i trzeba jej to przyznać, fakt, że zrobiona na pustą nie znaczy, że jej to odbiera urodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehacz Pospolity
na widok Krysi z reklamy zamerdal mi ogonek :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×