Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luki24

boje sie samotnosci...

Polecane posty

mam 3 letnia corke... rozstalam sie z facetem bo byl dupkiem... teraz boje sie samotnosci jak cholera... kiedy pojawia sie jakis facet to zawsze znajde cos co mnie od niego odrzuca ... jest tylko jeden ktoremu moglabym calkowicie zaufac... spotykamy sie cos na styl randki ale boje sie mu o tym powiedziec... i boje sie ze sie zaangazuje a on nic nie poczuje...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangelin Ewellin
to normalna reakcja po rozstaniu...:) nie przejmuj się i zobacz co czas pokaże. Może to właśnie on bardziej się zaangażuje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
kazdy z nas boi sie samotnosci... wiem bo jak juz pisalam tu tysiac razy jestem swiezo po rozstaniu,a bylam z nim 3 lata. jestem w takim stanie ze ciezko mi kogokolwiek pocieszac... ale wiesz co? podziwiam Cie, za to ze mialas odwage uwolnic sie od faceta mimo zobowiazan (dziecko) i postanowilas walczyc o swoje szczescie. podziwiam Cie za to, ja nie potrafilam i to on mnie zostawil, cierpie strasznie. wiec walcz o swoje szczescie, bo po rozstaniuz facetem ktorego kochalas nic gorszego Cie spotkac nie moze. i nie martw sie, kazdy sie boi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo mi strasznie ciezko... ale jak facet wyzywa cie od szmat itd... kilka razy uderzy... to masz kiedys dosc i pomimo wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jeśli facet umawia się z tobą na coś w stylu randki to o co może mu chodzić? Chyba wiadomo, że ma nadzieję na związek... jest jeszcze wersja, że chce wykorzystać. Ale ty już wiesz lepiej. Więc którą z tych dwóch wersji wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta biznesu
wiesz nie chce ci zle wrozyc, ale ja jestem ladna, bezdzietna, i nie moge sobie znalezc faceta a co dopiero ty, z dzieckiem od innego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykorzystac raczej nie bo znamy sie bardzo dlugo... i praktycznie wiemy o sobie bardzo duzo... nie wiem czy mam mu powiedziec o tym co zaczyna sie ze mna dziac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie tego sie boje... ze facetow to odrzuca... i nie chce sie stac stara dewota bo zaden mnie nie bedzie chcial ze wzgledu na dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie tego sie boje... ze zaden nie bedzie mnie chcial ze wzgledu na dziecko... a ja stane sie stara dewota zgorzkniala baba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangelin Ewellin
daj spokój, jeśli 24 to Twój wiek, to raczej nie nowinnaś się martwić o dewotyzm :) zresztą każdy wiek jest dobry na miłość... kto wie, może właśnie dlatego, że masz dziecko szybciej znajdziesz faceta? nigdy nic nie wiadomo. Tylko tym razem patrz przede wszystkim na charakter czlowieka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ze nie popelnie tego samego bledu... dopada mnie pesymizm dlatego bysle ze sie szybko zestarzeje i popadne w dewotyzm ... oby tak nie bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Luki, załóż, że on też tam sobie coś czuje, w końcu jest człowiekiem. Są sposoby, żeby delikatnie okazać większe zainteresowanie. Tak, żeby go nie wystraszyć i żeby dobrze się czuć jeśli się okaże, że on jednak ie bardzo. Rób drobne kroki na przód w znajomości. Jak wygląda ta znajomość so far, znaczy, do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangelin Ewellin
raczej to niech on robi te kroki a nie Luki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znamy sie od 6 lat kiedys cos iskrzylo prawie sie udalo ale poznalam mojego ex i sie rozsypalo... ale caly czas mielismy dobry kontakt a teraz czesciej smsujemy spotykamy sie... a jak sie robi te male kroczki zeby go nie sploszyc... doradz bo ja chyba juz nie pamietam... prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangelin Ewellin
jeśli nie jest zniewieściałym, nieśmiałym chłopakiem, to on powinien te kroczki robić. Ty możesz ewentualnie jakieś kino zaproponować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mwjadt
Niezaciekawie cie ale mysle ze jestem dlaciebie, nic bym nieobiecywal a pokazal Abys sama zdanie sobie wyrobila. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie sie umowimy do kina , cos zjemy... i mam nadzieje ze sie cos pozytywnego wydarzy... bo juz mam dosc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mwjadt
Zapraszam na piwo do jakiejs kafejki lub na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mwjadt
Na piwo dlatego aby atmosfera sie zrobila bez stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary znajomy
I gdzie tu sprawiedliwosc... Wtedy kiedy on walczyl o Twoje wzgledy mialas go gleboko w dupie bo zajebal Ci w glowie Twoj EX, a teraz - kiedy masz dziecko i zaczyna dochodzic do Ciebie przykra mysl, ze prawdopodobnie bedziesz musiala je wychowywac w samotnosci, robisz maslane oczka. Zalosne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mwjadt
Mowisz ze browar bylby niepotrzebny;) ,ale ja musialbym se szczelic bo napewno bylbym zestresowany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Luki, uuu, biedny facet. Teraz to myślę, że on chce bardziej niż ty tylko bardziej niż ty boi się odrzucenia... już to raz przeszedł więc wie, że nie był/nie jest taki ważny dla ciebie. Skąd to ma wiedzieć teraz skoro ty mu nie bardzo okazujesz... bo się sama boisz. Matko, Ludzie! Przez ten strach głupi, to tyle się traci! A itak jakby cię odrzucił, to przynajmniej będziesz wiedziała i otworzysz się na kogoś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A te drobne kroki, to np.: jak sie ciągle umawiacie na mieście, to zrób ciasto i go zaproś na herbatkę do domu. Jak był u ciebie w domu, to spędźcie razem cały dzień na wycieczce romantycznej/krajoznawczej. Jak już się całowaliście, to złap go za rękę na ulicy. Jak już się trzymaliście za rękę, to go pocałuj. Wykonaj kolejny drobny krok. NIe wiem jaki, bo wciąż nie wiem gdzie jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ci bardzo za wskazowki mam nadzieje ze cos z tego poskutkuje... masz racje lepiej sie przekonac czy mysli podobnie jak ja ... moge na maila jakby cos pisac do ciebie??? bo bardzo potrzebuje z kims pogadac... z kims kto nie jest w tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niby dlaczego browar na odstresowanie... kurde dziwne na moje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do STARY ZNAJOMY tu nie chodzi o to ze robie maslane oczy bo jestem sama i mam dziecko... chodzi o SAMOTNOSC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×