Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana_tele_mele

POMOCY !! czy szef ma prawio mi nie wypłacic wypłaty? gdy mam umowe o prace

Polecane posty

Gość zalamana_tele_mele

Juz od jakeigos czasu planowalam zolnic sie z pracy. nie nawidzialam jej - praca na telefonach - umawianie spotkan handlowych dla przedstawicieli klienow biznesowych . Ta praca wysysała ze mnei zycie. juz ponad 2 lata. branza ta sama oferta nie wiele sie zmienia- mozna oszalec - gdy sie mowi ciagle to samo w kolko. Nastal piekny dzien i sie zwolnilam . moj szef powiedzial ze mi nie wypalci pieniedzy w ogole poniewaz spotkac bylo za malo i malo efektywne. majac umowe o prace ma obowiazek mi podstawe wyplacic? co ja moge zrobic? pieniadze sa mi potrzebne - zreszta jak kazdemu- nie dam sobie rady bez tej wyplaty !! gdzie sie moge odwolac i co zrobic?? POMOCY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sąd Pracy i to biegiem, wcześniej zapytaj w PIPie, to ci tam dokładnie powiedzą co i jak. Jak w ogóle można tak postępować?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaa
zobacz czy na umowie masz sztywna stawkę czy wynagrodzenie prowizyjne ??? Tak czy owak do Sądu pracy. To jest bezpłatne i raczej wygrasz :) Nic nie podpisuj u pracodawcy i dokładnie czytaj wszelkie pisma co dostajesz do podpisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te życzenia są ode mnie
spotkań za mało i mało efektywne ??? :-O a co to za kryterium ? jest o tym mowa w umowie o prace? jeśli nie to musi zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz umowę o pracę to podstawa należy Ci się jak psu miska. Oczywiście, że Sąd Pracy i nawet nie ma możliwości, żebyś nie wygrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem zielona
tylko nie podpisuj ze odebrałaś wynagordzenie, jesli podpisałaś się na liście to dupa zbita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Zanim dojdzie do sprawy miną ok.2 m-ce.Potem kolejne ok 6 m-cy na rozprawy.Sprawa wygrana ale czy warta tyle zachodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbbb
ona odpowiada --->> to ale żeś teraz dowaliła farmazaona, to co kolezanka za darmo robiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jak za pozno by wygrała to niech w pip walczy. Tępic takich gnoi co nie płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×