Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kotka Mruczurotka

Trzynastka- jak to jest z jej naliczaniem???

Polecane posty

Hej! Wypłacili mi tą trzynastkę. Nie będę tutaj opisywać wszystkich perypetii, tylko powiem tyle, że oni wmawiają mi, że to od tego roku takie prawo weszło, że nauczyciel w pierwszym roku pracy w nowym miejscu może mieć wypłaconą trzynaskę. A mogłabyś szacunkowo określić ile z 1300 za 4 miesiące powinno być? Dzięki wielkie za pomoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e kadrowa
Art.4.1.(8) Wynagrodzenie roczne ustala się w wysokości 8,5% sumy wynagrodzenia za pracę otrzymanego przez pracownika w ciągu roku kalendarzowego, za który przysługuje to wynagrodzenie, uwzględniając wynagrodzenie i inne świadczenia ze stosunku pracy przyjmowane do obliczenia ekwiwalentu pieniężnego za urlop wypoczynkowy, a także wynagrodzenie za urlop wypoczynkowy oraz wynagrodzenie za czas pozostawania bez pracy przysługujące pracownikowi, który podjął pracę w wyniku przywrócenia do pracy. /1300 to netto czy brutto?/ ale wygląda to tak: wynagrodzenie miesięczne x 4 m-ce x 8,5% = kwota "13" i od tej kwoty wszystkie składki /oczywiście jeżeli ta kwota była brutto/, ale wg mnie to raczej kwota netto? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×