Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorka123

konferencja dla przedsiębiorczych Pań

Polecane posty

9 kwietnia o 13.00 w SGH w Warszawie odbędzie się konferencja dla przedsiębiorczych kobiet, dokładniej mówiąc będzie to wykład oraz inauguracja konkursu DARBOVEN IDEE GRANT 2010. Nagrodą jest 100 000 zł...więc jeśli macie ciekawe pomysły to warto spróbować :)tutaj jest strona konkursu, co prawda opisane są poprzednie edycje, ale o idei poczytać można: http://www.darboven.pl/idee_grant/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, w końcu mam chwilę by nad tym pomyśleć :) W weekend majowy mam zamiar smażąc się na kocyku (oby tylko pogoda dopisała) rozplanować swój przyszły biznes :D A konferencja mnie na serio pozytywnie nastawiła do tego... Fajnie zobaczyć, że są ludzie, którym się udało i którym zależy na tym, by każda Polka miała swoją szansę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu jakiś odzew :) już myślałam, że nie ma tu przedsiębiorczych kobiet :)jak podobała Ci się konferencja? mnie też bardzo zmotywowała do działania, doszłam do wniosku, ze nie ma co dłużej zwlekać, tylko brać swój los w swoje rece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie, to już ostatni dzwonek, ostatnia szansa na wysłanie formularza, za 11 dni mija termin przyjmowania zgłoszeń przez organizatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dawno po zgłoszeniach 23 24.09.2010 r. I posiedzenie jury, wyłonienie kilkuosobowej grupy finałowej, zatem teraz zostały już tylko dwa punkty do realizacji :D 03.11.2010 r. II posiedzenie jury (Gdańsk), prezentacja projektów finalistów przed jury, 04.11.2010 r. Gala Finałowa (Gdańsk), ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagrody 100.000 zł, konferencja prasowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już po gali, jakie wrażenia? może jest tu któraś z finalistek? co sądzicie o zwycięskim pomyśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
Dorka ,tu to tylko drobniutkie bizneswomenki zaglądają .kazdy z nas cieszy się jak może koniec z końcem powiązać . wielki świat nie dla nas niestety. pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×