Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ola2424

Ptanie do Facetów !!!!!!!!!!!

Polecane posty

Wolelibyście dziewczynę która miała tylko jednego partnera z którym była przez lata,czy taka która ma większe doświadczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jakbyś zapytała, czy wolimy kupić samochód od pierwszego właściciela, który o niego dbał i garażował, czy samochód przechodzący z rąk do rąk, trzymany nieraz w paskudnych warunkach, zajeżdżany przez wariatów, a odpicowany z wierzchu "oby sprzedać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli wiazalbym z nia przyszlosc to nie kierowalbym sie za bardzo jej doswiadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacper-24...
im mniejszy przebieg tym lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborna krowa
Faceci chcieli by laskę nietkniętą z duużym doświadczeniem, ale tak się nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil.25 z warszawwy
Gdybym wybierał sobie kobietę na całe życie to dziewicę , a jeśli tak na krótko to mogłaby być nawet kurwą i z 10 facetami w przeszłosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborna krowa
prostytutki mają zdecydowanie większy przebieg niż "10 w przeszłości" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajestemBogiem
Wolałbym nietkniętą ;) Nie chciałbym mieć laski którą dymał każdy mój kumpel. To tylko ja powinienem wiedzieć jak wygląda w sypialni i jaka jest w łóżku ! ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturro-kasjer-23
Żaden facet nie chciałby mieć kobiety która juz ktoś inny przed nim zaliczał. A gdy już za taką wyjdzie bo nie było dziewic to póxniej będzie zdradzał po slubie. To proste :) Może to i głupie ale taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjmhtnbgrfvcdxs
no wlasnie tez sie zastanawam. bo ja jako kobieta wolalabym zeby facet mial np 3-4 dziewczyny (np krotkie zwiazki, czy nawet jakas jednorazowa przygoda (z gumka!) niz mial jedna dziewczyne z ktora byl przez np 4 lata i to byla jego milosc. bo mam wrazenie ze majac tylko dwie (ja i mnie) bedzie nas porownywal ze soba ze np ja sie nie zachowalam tak jak ona w danym momencie, a juz taki z wiekszym doswiadczeniem inaczej na to patrzy. dla porownania wezmy calowanie-wiekszosc z nas calowala sie juz z duza iloscia osob i nie porownujemy tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborna krowa
arturro-kasjer-23 - to rzeczywiście głupie. Bo z reguły żadna kobieta nie chwali się dokładną liczbą partnerów sexualnych, więc i tak żyjecie w błogiej nieświadomości, frajerzy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmasakra
Lepiej mieć laskę nietknięta i z dobą opinią, niż lakę która nie wie co ma z własną dupą zrobić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba27jakub.
Dla tych które się szanują , nie mówie o dziewicach ale o seksie tylko i wyłącznie z miłości ma sie większy szacunek. natomiast kobiety które miały więcej partnerów nie są godne zaufania i faceci je zdradzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seba poznaniak pilot
jestem prawiczkiem i tylko dziewice wchodzą w grę :) Mam 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje3życzenia
Ja tam wole się laską chwalić, niż wstydzić i wkurwiać że tylu ją zaliczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość discotekowieeec
Ja rucham ile chcę , nie uważam że seks to coś złego. Zaliczyłem pewnie z 15 dziór. Jednak żony nie chciałbym takiej jak ja :D Fajnie byłoby mieć dziewicę , takie są wyjątkowe pewnie dlatego że żadkość ale jak się nie uda to trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ich arbeite in bank. Lukas.
hehe, chyba większość facetów którzy tu się wypowiedzieli to szczeniaki maks 25 :D W sumie gdy tyle miałem też chciałem dziewicę ale teraz gdy mam 33 to już nie zwracam na to aż takiej uwagi. Niby lepsza niedoświadczona bo tak jak ktoś pisał - ta zaliczająca większą ilość ma syfy ale ... grunt to to żeby pokochała :) dopuszczalna granica : 3-4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemm żee nicc niee wiemm
dziewice najlepsze to jasne , nie ma nic wspanialszego jak uczyć swoją maskotkę wszystkiego od podstaw :) Poza tym one nie są gburowate , nie oczekują cudów od faceta. Te zaliczające chciałyby cudów , a tak nie ma. Polak to nie murzyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek.21
obojetnie , bylby tylko któraś mnie zechciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje3życzenia
ich arbeite in bank. Lukas. - wyobraź sobie że masz super laske. Gadasz z kumplami jaka ona jest, a oni Ci przytakują bo też z nią spali...Kurwa to jest obrzydliwe !! Lepiej mieć laskę która miała 1 partnera przez lata niż 15 przez pół roku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonce swieci nad nami.opalana
im mniej tym lepiej. każda która szalała w młodości będzie szaleć na starość. Nie chciałbym w wieku 40 lat mieć kurwę w domu która mnie zdradza. Tym bardziej że kobiety z wiekiem się rozkręcają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ich arbeite in bank.LUKAS
twoje3życzenia : z tymi 15 to przesadziłeś :D Ale jeśli kobieta ma 30 lat i miała 3-4 partnerów to nie róbmy z niej kurwy. Jeśli ma 20-25 to już trochę nie wesoło. Też chciałbym mieć dziewicę ale wiem że trudno o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojuzkoniec
najlepiej jak by była dziewica ;) abo jak już to miała jednego partnera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×