Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani hindu

Czy chlopak hindus to wstyd ?

Polecane posty

Gość galoos
tak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na serio nie czuje, oni sa do nas bardzo podobni jezeli chodzi o mentalnosc, zasady, rodzine, pieniadze.. moze jeszcze zalezy z jakiego domu jest on a z jakiego ty, ale rownie dobrze takie roznice mozna spotkac w relacji polki z polakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani h....
tak, ale dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani h....
tak mi sie wydawalo, ze nie ma zbyt wielkich roznic pomiedzy nami , a brytyjczykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z własnych doświadczeń
Hejka, Pozdrawiam też z UK. Miałem niegdyś laskę z Indii. Ale ja olałem. Dlaczego? Otóż napierwszy rzut oka sielanka: oddana, sliczna, obłędna w łóżku. Ale niestety: to był Dr Jekyll i Mr Hyde w jednym. W ciągu dosłownie sekundy potrafiła zmienić się z miłej, łagodnej i uległej dziewczyny w prawdziwą bestię. I nie musiałem wcale jej poważnie denerwować. Wysstarczyło byle co a zaczynała miotać się i wrzeszczeć, nieważne czy byliśmy sami, czy na ulicy czy w pubie. Do tego nie byłem w stanie określić co ją denerwuje i kiedy jej odpyerdoli... no dzikuska po prostu! :) Więc ją olałem, szkoda mi było nerwów. Mam teraz Francuzkę. Minimalnie lepsza, też ma fochy ale przynajmniej nie drze ryja i się nie miota. :) Także przemyśl sprawę z tym Hindusem bo może się okazać że on nie jest wcale taki milutki... mówię z własnych doświadczeń. Oni mają 2 twarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani h....
To jest bardzo mozliwe , nir znam go dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani h...
re- fresh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani h...
Chyba zakoncze to wszystko, z drugiej strony nie wiem jak on zareaguje jesli mu powiem dobitnie, ze nic z tego nie bedzie. Co mam mu powiedziec dlatego ze jestes hindusem ? Moze jestem pusta, ale nie wytrzymam presji otoczenia , wytykania palcami itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiuston
Jestem z Hindusem od 7 miesięcy, niedługo wyjeżdżam do Bombaju na miesiąć, odwiedzimy również Bangalore bo chce mnie przedstawić swoim rodzicom. Nie mamy żadnych problemów, rozumiemy się i jak narazie róznice kulturowe nam nie przeszkadzają, ja szanuję jego kulturę on moją. Nie twierdzę że będzie idalnie, pojadę zobaczę i bedę oceniać po wizycie w jego "świecie" Ludzie róznie reagują, opini na jego temat od obcych ludzi nasłuchałam się wielu, ngatywnych oczywiście od ludzi którzy go nigdy nie poznali. Nie przejmuję sie opiniami innych, jesli popełnię błąd to bedzie moją nauczką. tyle w temacie wujków dobrych rad, Uważać trzeba zawsze. Jeśli chodzi o wyznania miłosne, decyzję o byciu w zwiazku podjeliśmy po ok. 3 miesiącach, z wyznawaniem miłości tez mu się nie śpieszy. Moja rodzina akceptuje nasz związek, jego rodzina również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego wstyd ,przynajmniej nie pije i nie klnie,jak Polak,powinnas byc chociaz z tego powodu szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uddi
ales glupia dziewczyno,z czasem wstyd bedzie jeszcze wiekszy,Nie bedziesz chziala awet przyjechac do wlasnego kraju bo bedzie ci wstyd za niego.Wiem bo moja kolezanka ma podobnego i siedzi z dala od polski i nawet glupio jej na swieta przyjechac.Mowi ze zmarnowala sonbie zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba miec na srane w głowie zeby sie takimi rzeczami przejmowac hindus to tez człowiek taki jak każdy jeden jak sie go wstydzisz topo co z nim jestes ci którzy tak myslą zbytnio rozumem nie grzeszą ludzie to nie dawne czasy zeby kogos oceniac po kolorze skury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'skury' czy z kury?? Też rozumem nie grzeszysz, zapewne uroda także, skoro tak bronisz beżowego pomiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie gadam z idiotami pomiocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jestescie ze sobą tyle czasu i dobrze ci z nim to po co takie durne pytanie sama sobie na nie odpowiedz kochasz go czynie cos wontpie w to twoje uczucie do niego bo o boże co ludzie powiedzą morze dziecku tez głowe ukrenc bo co to bendzie za wstyd jak przyjedziesz do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja dupa twoja sprawa i zamkniesz ludziom mordy jak by co po temacie co to kogo interesuje z kim ty spisz chłopaki polaczki siedzą na takich stronkach i nas od kurw i szmat wyzywają a hchindusi raby murzyni i latynosi za nich robote odwalają a te bidoki sie potem skarzą ze ich polskie kobiety wolą ich własnie a nie polaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z powiatu
poczytaj tematu na "poza polska" na kafe, jest tam temat o islamie itp. Polki w Uk maja opinie jako tanie mieso bez zasad, koorestwo i nic wiecej. Hindus jest z Toba pewnie dla wizy. Wszytko bedzie okej do momentu jak za nieg nie wyjdziesz potem bedzie cie napierdalal jak boxer gruszke. jak masz 15 lat to Ci wybacze twoj mozgowy pustostan ale jak masz wiecj to zaczniej czytac bo pusta jestes i wiatr we lbi hula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z powiatu
NIetety nasze polskei kobiety ale przynosicie WSTYD dla calej rasy bialej. Europa umiera do 2050 europa bedzie zislamizowana. poczytaj co sie dzieje w szwecji dani czy niemczech, to jest plaga ktora trzeba tepic a wym sie k****a podoba czekoladowy chlopak bo jest ladny. WYCHODUJCIE ten pierolony mozg idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna iebnieta ktora chce sprowadzac kolorowego do Polski, wez sie iebnij w ten pusty leb i jak chcesz byc z kolorowym to go tu nie sprowadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja sie wypowiem ,ludzie nawet w UK z pogarda patrza na takie zwiazki i politowaniem kreca glowami nad glupota takich dziewczyn i juz nieraz slyszalam ,ze to pewnie polish girl bo raczej zadna szanujaca sie, podkreslam ,szanujaca sie angielka nie zwiaze sie z kolorowym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska

Tak to wstyd. Hindusy to brudasy i sa niebezpieczni. Gdybys byla moja koleznka to byl zakomczyla znajomosc . Wstyd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×